جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • آیین معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان شیراز برگزار شد

   آیین معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان شیراز برگزار شد

   آیین معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان شیراز برگزار شد

   طی مراسمی غلامعلی طفیونی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز معرفی شد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، در این مراسم که در سالن اجتماعات هیات سوارکاری استان در ورزشگاه حافظیه برگزار گردید علی رضایی معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، برخی مدیران ستادی اداره کل و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز حضور داشتند و غلامعلی طفیونی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز معرفی شد.
   متن حکم حیدرعلی کامیاب کلانتری مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس خطاب طفیونی به این شرح است:
   با عنایت به تعهد، تجارب و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ از تاریخ 17‏/06‏/98 به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز تعیین می گردید.
   امید است با اتکال به خداوند منان و بهره مندی از اخلاص، تدبیر، تلاش و تعامل سازنده با مدیران ، کارکنان، ورزشکاران و جوانان و سایر ظرفیتهای موجود شهرستان در جهت تحقق اهداف و برنامه های این اداره کل و دولت تدبیر و امید در انجام امور محوله موفق و موید باشید.
   در این جلسه معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان با بیان اینکه شهرستان شیراز ظرفیت بالایی در سطح استان دارد افزود: شهرستان شیراز علیرغم اینکه کلان شهر استان است اما نیازمندی هایی در زیرساخت‌های ورزشی و سایر حوزه ها دارد که لازم است بیش از پیش در این راستا کار انجام شود و توجه بیشتری به بخش‌های این شهرستان گردد.
   رضایی در پایان ضمن قدردانی از کارکنان اداره اداره ورزش و جوانان شیرازبه جهت تلاششان و طلب مغفرت و آمرزش برای رئیس فقید اداره ورزش و جوانان شیراز مرحوم اردشیر حسن زاده برای غلامعلی طفیونی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان آرزوی موفقیت کرد.
   گفتنی است درسوابق اجرایی و ورزشی غلامعلی طفیونی سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز مسوولیت های همچون رییس هیات سوارکاری استان ، رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان ، مدیر مجموعه ورزشی حجاب شیراز ، رییس اداره ورزش و جوانان بخش زرقان ومعاون اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز دیده می شود.
   وی همچنین در رشته های ورزشی شنا و شیرجه ، سوارکاری و فوتبال نیز فعالیت داشته است.
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,037,069
تعداد بازدید امروز : 428
تعداد بازدید دیروز : 2,247
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.