جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دیدار جامعه ورزشی استهبان با معاون وزارت ورزش وجوانان

   دیدار جامعه ورزشی استهبان با معاون وزارت ورزش وجوانان

   دیدار جامعه ورزشی استهبان با معاون وزارت ورزش وجوانان

   معاون وزیر ورزش و جوانان در سفر به استهبان با جامعه ورزش و جوانان این شهرستان دیدار کرد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، جمشید اسماعیلی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان استهبان با بیان این مطلب افزود: خانم فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش وجوانان درسفر خود به استان فارس عصر روز پنج شنبه گذشته وارد استهبان شد و با اهالی ورزش و جوانان این شهرستان دیدار کرد.
   وی افزود: این دیدار با حضور دکتر مسعودی نماینده استهبان و نی ریز در مجلس شورای اسلامی، کامیاب مدیرکل ورزش وجوانان استان فارس، مدیران ستادی اداره کل و مدیر امور اجتماعی استانداری فارس و جامعه ورزشی استهبان انجام گرفت.
   دراین دیدار معاون وزارت ورزش وجوانان طی سخنانی ضمن قدردانی از مدیران و مسوولان اداره ورزش وجوانان شهرستان استهبان و نماینده استهبان و نی ریز به منظور پیگری امور ورزش، قول پیگیری و تکمیل پروژه نیمه تمام استخر سرپوشیده را تا اواخر سال ۹۸ دادند و در مورد سالن چند منظوره ۳۰۰۰ نفری، درخواست داشتند تا فرماندار و کامیاب در شورای برنامه ریزی این موضوع را مطرح و کلنگ زنی این پروژه را پیگیری نمایند و ایشان نیز این موضوع را در وزارت دنبال نماید، همچنین به منظور توسعه ورزش همگانی مبلغ یکصد میلیون تومان به هیاتهای ورزشی تخصیص دادند.
   درادامه حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، شهرستان استهبان را از جمله شهرهای پیشرو در امر ورزش همگانی و قهرمانی دانست و خاطرنشان کرد : امید است تا انتهای سال بتوانیم پروژه های نیمه تمام این شهرستان را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.
   در این نشست، فرماندار استهبان ضمن خوش آمد گویی و تشکر و قدر دانی از حضور معاون وزارت ورزش وجوانان و هیات همراه، خواستار پیگیری و تکمیل استخر سرپوشیده ، پیگیری و تکمیل زمین چمن مصنوعی شهر ایج، پیگیری ونصب چمن های مصنوعی کوچک روستایی، ایجادسالن ورزشی 3000 نفری چند منظوره و همچنین سالن های تخصصی کوچک با توجه به نیاز شهرستان، ایجاد دو خانه جوان در شهرهای ایج و رونیز، ایجاد چهار زمین مصنوعی در روستاها و مساعدت به هیات های ورزشی شد .
   فرماندار استهبان در این جلسه خواستار پیگیری مسائل ورزش شهرستان با بهر‌ه‌گیری از کمک‌های اداره کل ورزش و جوانان شد و تصریح کرد: امیدواریم با پیگیری‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان، شاهد گشایش‌های خوبی در ورزش استهبان باشیم.
   گفتنی است معاون وزیر ورزش و جوانان در بدو ورود به این شهرستان از پروژه نیمه تمام استخر سرپوشیده که ۲۳ سال از کلنگ زنی آن میگذرد بازدید و پس از توضیحات پیمانکار در این خصوص، معاون وزیر قول پیگیری و مساعدت دادند.
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,929,533
تعداد بازدید امروز : 2,365
تعداد بازدید دیروز : 3,223
آخرین به روزرسانی : 1398/05/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.