جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیر کل ورزش و جوانان فارس : شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است

   مدیر کل ورزش و جوانان فارس : شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است

   مدیر کل ورزش و جوانان فارس : شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است

   مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس گفت : وضعیت و شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در سازمانهای مردم نهاد در استان بسیار خوب و نوید بخش است.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، حیدر علی کامیاب که عصر چهارشنبه 14 آذرماه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان در محل استانداری سخن می گفت با بیان اینکه این جلسات بایستی بصورت منظم و هر ماه برگزار شود افزود : وضعیت مشارکتهای اجتماعی جوانان از جمله سازمانهای مردم نهاد دراستان فارس بسیار خوب و نوید بخش می باشد .
   وی تصریح کرد : امروزه می توان با اطمینان و آسوده خاطر کارهای بزرگ را به جوانان سپرد و برپایی نمایشگاه شهید رجایی در هفته دولت توسط سازمان مردم نهاد اندیشه رسا مهر فارس نشان داد که در برنامه های مهم فرهنگی و اجتماعی هم می بایست از توانمندی جوانان استفاده بهینه کرد .
   مدیرکل ورزش و جوانان فارس در ادامه تشریح برنامه های امور جوانان استان گفت : خوشبختانه شهرستانها هم در این زمینه فعالیت خوبی دارند و تاکنون چندین سمن ثبت شده از شهرهای مختلف استان در حال انجام کارهای اجرایی متفاوتی هستند و این موضوع موجب گردیده در سه سال گذشته چندین خانه جوان در شهرستانها ساخته شود و در سال 98 انشالله بتوانیم برای اکثریت شهرستانها و شهر شیراز ساخت خانه های جوان را ارتقا دهیم .
   دبیر شورای عالی ورزش استان در ادامه این موضوع و بررسی شرایط سمنهای استان توضیح داد و گفت : تور بین المللی کار آفرینی که امسال در کشور چین برگزار شد 2 سهمیه از مجموع 4 سهمیه کشور را دو نفر از جوانان فارسی به خود اختصاص دادند و در ادامه این موفقیتها در حوزه جوانان سازمانهای مردم نهاد فارس توانستند در برنامه پایتختی گردشگری جهان اسلام در سال 2018که در تبریز برگزار شد رتبه های اول و دوم را کسب کنند .
   کامیاب از عملکرد اداره کل در حوزه جوانان نیز سخنانی به میان آورد اظهار داشت : تاکنون چندین دوره توانمندسازی برای سازمانهای مردم نهاد استان برگزار شده است که اخیرا این کارگاه آموزشی به میزبانی شهر پاسارگاد انجام شد .
   گفتنی است جلسه اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان استان عصر روز چهارشنبه با حضور سرپرست استانداری فارس ، مدیر کل ورزش و جوانان فارس و کلیه اعضاء در محل سالن شهید قاضی استانداری برگزار شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,654,694
تعداد بازدید امروز : 252
تعداد بازدید دیروز : 1,766
آخرین به روزرسانی : 1398/03/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.