جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • معاون توسعه امور ورزش : با تلاش همه جانبه اتفاقات خوبی در ورزش استان رخ داده است

   معاون توسعه امور ورزش : با تلاش همه جانبه اتفاقات خوبی در ورزش استان رخ داده است

   معاون توسعه امور ورزش : با تلاش همه جانبه اتفاقات خوبی در ورزش استان رخ داده است

   معاون توسعه امور ورزش استان فارس گفت: با تلاش و جدیت همه جانبه در مدت اخیر اتفاقات خوب و موثری در ورزش استان به وقوع پیوسته است.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، محسن سالاری در نشست با همکاران حوزه معاونت ورزشی که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان فارس در سالن اجتماهات اداره کل برگزار شد با بیان اینکه دیدار همکاران با مدیر کل و توجه متقابل نسبت به مشکلات و اهداف این عزیزان می تواند موجب انگیزه وافری برای زحمت کشان این حوزه بشود اظهار داشت : خوشبختانه اتفاقات خوبی در حوزه ورزش افتاده که تحقق آن بدون تلاش و کار تیمی امکان پذیر نبوده است.
   وی افزود : درخشش قهرمانان فارس در بازیهای آسیایی ، پارا آسیایی و المپیک جوانان حاصل تلاش همکارانم در حوزه معاونت ورزشی بوده است زیرا انگیزه و تخصص و نگاه به موقع به هیاتهای مدال آور موجب شد تا ورزشکاران استان و در مجموع حوزه معاونت بتوانند در کشور بدرخشند و نگاه ملی را نسبت به ورزش فارس تغییر دهند که امیدوارم این روند صعودی در المپیاد استعدادهای ورزشی بخوبی اتفاق بیفتد .
   معاون توسعه امور ورزش استا با بیان اینکه ما نوک پیکان اداره کل هستیم اظهار داشت : وظیفه سایر بخشهای اداره کل پشتیبانی و افزایش زیرساختها می باشد و با توجه به اینکه در سالهای اخیر سرانه ورزشی استان با تلاش مدیر کل بدون وقفه در حال توسعه و افزایش بوده این کار وظیفه ما را در قبال قهرمان پروری و جذب جوانان به ورزش ، آموزش داوران و مربیان بیشتر می کند زیرا باید از این امکانات بخوبی استفاد ه کنیم .
   وی در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد با تلاش و کوشش مضاعف بتوانیم روند رو به رشد ورزش استان را تقویت نماییم تا در مسادین بین المللی پیش رو افتخارات متعددی را برای کشور و استان کسب نماییم.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,577,272
تعداد بازدید امروز : 657
تعداد بازدید دیروز : 2,624
آخرین به روزرسانی : 1398/01/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.