جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیر کل ورزش و جوانان فارس : ورزش باید به بخش جدانشدنی فرهنگ شهروندی تبدیل شود

   مدیر کل ورزش و جوانان فارس : ورزش باید به بخش جدانشدنی فرهنگ شهروندی تبدیل شود

   مدیر کل ورزش و جوانان فارس : ورزش باید به بخش جدانشدنی فرهنگ شهروندی تبدیل شود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: ورزش باید به بخش جدانشدنی فرهنگ شهروندی تبدیل شود.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، حیدرعلی کامیاب که در دیدار با مدیر و پرسنل تربیت بدنی شهرداری شیراز سخن می‌گفت، فصل مشترک اداره کل ورزش و جوانان و شهرداری و شورای شهر شیراز را فراهم ساختن زیرساخت های ورزش ارزان و آسان برای شهروندان دانست و تامین سلامت شهروندان را دغدغه اداره کل ورزش و جوانان و شورا عنوان کرد.
   وی افزود: این دغدغه را می‌توان از تغییر نگاه در اداره شهر و جایگزینی برنامه‌های انسان محور به جای متن محور احساس کرد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با ابراز خرسندی از حضور یک تیم جوان و ورزشی در مدیریت تربیت بدنی شهرداری، اتفاقات به وقوع پیوسته در حوزه ورزش شهرداری در چند سال اخیر را مثبت ارزیابی کرد و گفت: تعامل شورا و شهرداری با اداره کل ورزش و جوانان باعث شده تا نسبت به مرتفع سازی بخش عمده ای از دغدغه‌های موجود امیدوار باشیم .
   وی در عین حال با انتقاد از برخی ساخت و سازهای غیر کارشناسی در حوزه ورزش شهرداری در سال های گذشته با بیان اینکه مطالعات خوبی در حوزه سخت افزاری در گذشته در این خصوص انجام نشده افزود: امیدواریم با تعامل ای که بین شورا شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان استان وجود دارد ضمن برطرف شدن نقاط ضعف کنونی مسیر تکرار این نقاط ضعف مسدود شود.
   کامیاب در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به مباحث مطرح شده در خصوص راه اندازی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری شیراز تعمل شهردار در این خصوص را منطقی دانست و گفت: قرار است این کار طی یک فرآیند کارشناسی شده و با چشم انداز بلندمدت عملیاتی شود بنابراین این طبیعی است که شهردار و شورای شهر برای تصمیم‌گیری در این خصوص به زمان نیاز داشته باشند.
   گفتنی است در ابتدای این جلسه یحیی زارع مدیر تربیت بدنی و تفریحات سالم شهرداری شیراز و محمد جواد کشاورز از کارشناسان تربیت بدنی شهرداری و دبیر هیئت تیر و کمان استان به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص راهکارهای توسعه ورزش در شهر شیراز پرداختند.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,655,893
تعداد بازدید امروز : 1,451
تعداد بازدید دیروز : 1,766
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.