جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رئیس فدراسیون دوچرخه سواری : برای توسعه و پیشرفت در این رشته ورزشی باید کج سلیقگی ها را کنار گذاشت

   رئیس فدراسیون دوچرخه سواری : برای توسعه و پیشرفت در این رشته ورزشی باید کج سلیقگی ها را کنار گذاشت

   رئیس فدراسیون دوچرخه سواری : برای توسعه و پیشرفت در این رشته ورزشی باید کج سلیقگی ها را کنار گذاشت

   رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور گفت : برای توسعه و پیشرفت در این رشته ورزشی باید کج سلیقگی ها و اختلافات را کنار گذاشت و با خرد جمعی به آینده فکر کرد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور چهارشنبه در مجمع سالیانه هیات دوچرخه سواری فارس ، مشکلات مالی را مهمترین دغدغه این رشته ورزشی دانست و گفت : در حال حاضر هر ورزشکاری که بخواهد رکاب بزند چیزی معادل 12000 یورو باید هزینه کند و با اقتصاد امروز ورزشکاران با سختی های زیادی روبرو هستند ولی کسانی در این رشته به درجات عالی می رسند و در آسیا و جهان مدالهای خوش رنگی کسب می نمایند واقعا انسانهای عاشقی هستند که در استان فارس هم از این ورزشکاران فراوان وجود دارد .
   قمری درادامه تصریح کرد : کارهای خوبی در هیات دوچرخه سواری استان اتفاق افتاده است که نباید بخاطریک سری کج سلیقگی ها آینده آن با حواشی روبرو شود زیرا بعضی از دلسوزان فقط انتقاد می کنند و هیچ راهکاری در رفع ایرادات ندارند .
   رئیس فدراسیون دوچرخه سواری با بیان اینکه استعدادیابی در کنار آموزش و پرورش باید اتفاق بیفتد خاطرنشان کرد : فارس در بخش کوهستان بهترین عملکرد داشته است و بهترین قهرمانان آقایان و بانوان از فارس هستند و به جرات می توان ابراز داشت که افتخارات این رشته در فارس با چندین کشور برابری می کند .
   خسرو قمری با اشاره به اینکه در برخی رشته ها کم کاری شده است اظهار داشت : استان فارس دارای پتانسیلهای خوبی در ورزش دوچرخه سواری است ولی برای پیشرفت آن نیاز به کمک اعضا ، پیشکسوتان و دلسوزان این رشته ورزشی است .
   وی خاطرنشان کرد : با اتحاد ، همدلی و دوستی می توان کارهای بزرگی در هیات انجام داد و اشتباهات را جبران کرد ولی با توهین ، تهمت و حاشیه آینده ورزشکاران خدشه دار می شود .
   رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور توجه به رشته پیست در جاده و بی ام ایکس را امری ضروری دانست و گفت : همانگونه که در کوهستان چندین قهرمان با ارزش از فارس داریم باید در پیست و جاده هم ورزشکاران خوبی پرورش دهیم تا با قهرمانی در جهان و آسیا پرچم ایران و فارس را به اهتزاز درآورند.
   وی در ادامه خطاب به پیشکسوتان گفت : این عزیزان باید در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی در تورنمنت های بین المللی شرکت کنند زیرا بدون اخذ مجوز از شورای برون مرزی چنانچه پیشکسوتان در این مسابقات حضور پیدا کنند با وجود کسب مدال هم و اخبار فدراسیون و ویترین افتخارات جایی نخواهد داشت .
   قمری در پایان گفت : هیات استان به منظور مرتفع ساختن مسایل و مشکلات موجود و ارایه راهکارهایی جهت توسعه و پیشرفت این رشته با تشکیل یک کمیته و اتاق فکر اقدام کند .
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,655,895
تعداد بازدید امروز : 1,453
تعداد بازدید دیروز : 1,766
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.