جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • صعود تیم هندبال بانوان کازرون به لیگ برتر

   صعود تیم هندبال بانوان کازرون به لیگ برتر

   صعود تیم هندبال بانوان کازرون به لیگ برتر

   تیم هندبال بانوان کازرون به لیگ برتر کشور صعود کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون: تیم هندبال بانوان کازرون به لیگ برتر کشور صعود کرد . به نقل از محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون: از سری مسابقات لیگ دسته یک کشور که با حضور 17 تیم از سراسر کشور به مدت 7 روز در کازرون برگزار می گردد. امروز پنجشنبه 22/6/1397 تیم خوب و قدر کازرون توانست با نتیجه 27 بر 17 تیم خوب و یکدست ملایر را شکست داده و به فینال این مسابقات راه یابد. در آن طرف جدول تیم مشهد با شکست تیم مریوان توانست به فینال این رقابت ها راه یافته و با توجه به این که دو تیم از جدول مسابقات به لیگ برتر راه می یابند، از هم اکنون تیم های کازرون و مشهد را لیگ برتری دانست.
   حامد محمدی ضمن تبریک به بازیکنان کادر فنی و هیأت و مردم شریف شهرستان کازرون افزود: «با این صعود برای اولین بار یک شهرستان صاحب 2 تیم لیگ برتر در رده بانوان و آقایان می باشد. امیدواریم موفقیت های تیم بانوان همچون آقایان در لیگ برتر تداوم داشته باشد و این اداره کما فی سابق تمام حمایت های خود را از این تیم خواهد داشت و از مردم و مسئولین خواستند که از این تیم ها حمایت مالی کرده که انشاءاله بتوانیم بار دیگر شاهد موفقیت های ورزش کازرون در کشور باشیم».
   لازم به یادآوری است تیم هندبال پسران کازرون توانستند در سال گذشته نائب قهرمان لیگ برتر هندبال شده و به مسابقات آسیائی راه یابند.
   «روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون»
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,577,247
تعداد بازدید امروز : 632
تعداد بازدید دیروز : 2,624
آخرین به روزرسانی : 1398/01/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.