جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • درخشش اتومبیلرانان فارسی در رقابتهای بین المللی ترکیه

   درخشش اتومبیلرانان فارسی در رقابتهای بین المللی ترکیه

   درخشش اتومبیلرانان فارسی در رقابتهای بین المللی ترکیه

   اتومبیلرانان استان فارس در مسابقات بین المللی آفرود ترکیه و رقابتهای قهرمانی کشور در ماکو و تهران خوش درخشیدند.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، به نقل از روابط عمومی هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان ، هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان فارس در شهریورماه ۹۷ سه اعزام در بخش های آفرود و اسلالوم داشت که موفق به کسب بهترین جایگاه ها شد.
   در مسابقات بین المللی خودروهای دو دیفرانسیل ( آفرود ) که در کشور ترکیه برگزار شد که آرمان پور شهید تنها نماینده شرکت کننده از ایران در مسابقات بین المللی ترکیه از استان فارس ، شهر شیراز بود که توانست بهترین تایم پیست را به دست آورد و به مقام قهرمانی برسد .
   در دومین مرحله مسابقات دو دیفرانسل ( آفرود ) قهرمانی کشور که به میزبانی ارومیه ( منطقه آزاد ماکو ) با حضور بیش از ۹۰ شرکت کننده از ۱۷ استان در ۴ کلاس برگزار شد تیم استان فارس در این مسابقات شرکت کرد و در کلاس یک ،حسن کامکار موفق به کسب مقام اول و در کلاس ۳ آرمان پورشهید موفق به کسب دوم شد.
   در چهارمین راند مسابقات اسلالوم اتومبیلرانی قهرمانی کشور در تهران ( پرند - زرندیه ) با حضور ۷۶ راننده از ۲۱ استان در پنج کلاس برگزار شد که در کلاس ۱۵۰۰+ سی سی سید علیرضا پور شهید ورزشکار شیرازی موفق به کسب مقام اول شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,190,118
تعداد بازدید امروز : 3,196
تعداد بازدید دیروز : 4,020
آخرین به روزرسانی : 1397/08/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.