جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دکتر سلطانی فر در بازدید از تمرینات تیم ملی ژیمناستیک اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا مطرح کرد: مدال های ارزشمند اخیر نشان از خیزش ژیمناستیک ایران دارد

   دکتر سلطانی فر در بازدید از تمرینات تیم ملی ژیمناستیک اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا مطرح کرد: مدال های ارزشمند اخیر نشان از خیزش ژیمناستیک ایران دارد

   دکتر سلطانی فر در بازدید از تمرینات تیم ملی ژیمناستیک اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا مطرح کرد: مدال های ارزشمند اخیر نشان از خیزش ژیمناستیک ایران دارد

   وزیر ورزش و جوانان گفت: از ژیمناستیک به دلیل مدال های ارزشمندی که پیشرفت خوبی به نسبت گذشته را نشان می دهد ، تقدیر می کنم و این مهم نشان از خیزش ژیمناستیک دارد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی،دکتر مسعود سلطانی فر در بازدید از اردوی تیم ملی ژیمناستیک گفت: ژیمناستیک از پتانسیل خوبی در سراسر کشور برخوردار است که باید با برنامه ریزی برای رویدادهای آینده از جمله بازی های آسیایی دور بعد به فکر مدال هم باشیم.
   وی ادامه داد: امیدواریم شرایط این رشته پرمدال به سمت و سویی برود که سهمی هم از٥٤ مدال این رشته داشته باشیم و اکنون وقت آن رسیده که بتوانیم با برنامه ریزی و فراهم آوردن شرایط سخت افزاری، زمینه پیشرفت ژیمناستیک را رقم بزنیم.
   وزیر ورزش و جوانان گفت: از همراهی های دکتر صالحی امیری در کمیته ملی المپیک در راستای توسعه و پیشرفت این رشته هم تشکر می کنم.
   در این بازدید زهرا اینچه درگاهی رییس فدراسیون ژیمناستیک نیز گفت: امروز به دلیل حضور وزیر ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک روز بسیار خوب و مبارکی برای ژیمناستیک است.
   وی افزود: از حمایت دکتر سلطانی فر و دکتر صالحی امیری به دلیل اعزام چهار ملی پوش ژیمناستیک به بازی های آسیایی بسیار ممنونیم چرا که این اعزام می تواند نقش ارزنده ای در پیشرفت این رشته داشته باشد.
   اینچه درگاهی گفتت: ملی پوشان باید حمایت های مسئولین را با نتیجه گیری های خوب در میدان مسابقه پاسخ بدهند. مطمئنم در این دوره مقامی بهتر از هشتمی ادوار گذشته می گیریم.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,489,799
تعداد بازدید امروز : 974
تعداد بازدید دیروز : 2,406
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.