جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نمایشگاه عکس نگاره در شیراز برپا می‌شود

   نمایشگاه عکس نگاره در شیراز برپا می‌شود

   نمایشگاه عکس نگاره در شیراز برپا می‌شود

   دبیر انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری استان فارس گفت: نمایشگاه عکس نگاره در راستای بزرگداشت روز خبرنگار در شیراز برپا می‌شود.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، محمود شبان‌سروستانی عصر چهارشنبه ۱۷ مرداد به خبرنگاران گفت: برنامه‌های مدون شده برای تجلیل از مقام شامخ خبرنگار و عکاسان خبری، با نگاهی نو و در راستای نزدیک کردن رسانه‌ها و خبرنگاران و عکاسان با مردم طراحی شده است.
   او با بیان اینکه نمایشگاه عکس نگاره یکی از برنامه‌های انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری فارس است، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه از امشب در پیاده‌راه مقابل باغ عفیف‌آباد برپا می‌شود اما مراسم افتتاح رسمی آن عصر پنجشنبه ۱۸ مرداد است.
   شبان‌‌سروستانی گفت: در این نمایشگاه بیش از ۵۰ تابلو‌ی عکس از عکاسان خبری فعال در رسانه‌های استان فارس به نمایش در خواهد آمد.
   وی با قدردانی از مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس به واسطه‌ی همراهی در اجرای برنامه‌های بزرگداشت مقام خبرنگار، به حمایت‌های رییس سازمان برنامه و بودجه، شهرداری شیراز، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و شهرداری منطقه‌ی یک شیراز اشاره و از تمام حامیان قدردانی کرد.
   دبیر انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری فارس گفت: اختتامیه‌ی نمایشگاه عکس نگاره عصر جمعه ۱۹ مرداد با حضور مسئولان و مردم برگزار و از سه پیشکسوت حوزه‌ی خبر در فارس تجلیل خواهد شد.
   شبان‌سروستانی گفت: در این نمایشگاه برنامه‌های جنبی متعددی پیش‌بینی شده است که حضور خبرنگاران و عکاسان در جمع مردم برای شنیدن و انعکاس حرف‌های آنان، آشنا کردن شهروندان با رسانه‌های خبری و نوع فعالیت آنان، نمایش فیلم و کلیپ‌ و برگزاری موسیقی و سرود، برگزاری مسابقه‌ی تیراندازی با کمان، نمایش ورزشکاران باستانی‌کار و ... بخشی از این برنامه‌ها است.
   دبیر انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری استان فارس اضافه کرد: این برنامه‌ها را با محوریت مردم پیش‌بینی کرده‌ایم و امیدواریم گامی باشد برای نزدیک‌تر شدن جامعه‌ی خبری با مخاطبان اصلی‌شان.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,401,903
تعداد بازدید امروز : 1,249
تعداد بازدید دیروز : 3,228
آخرین به روزرسانی : 1397/11/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.