جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان فارس : ورزشگاه پارس شیراز آماده برگزاری مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور است

   مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان فارس : ورزشگاه پارس شیراز آماده برگزاری مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور است

   مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان فارس : ورزشگاه پارس شیراز آماده برگزاری مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور است

   مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت :رقابتهای فصل جاری فوتبال دسته اول باشگاههای کشور و دیدارهای دو نماینده فارس در این مسابقات در ورزشگاه بزرگ پارس شیراز برگزار می شود.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، محمد رضا صلواتی در این باره افزود: با توجه به افتتاح و بهره برداری از ورزشگاه بزرگ پارس شیراز که سال گذشته در سفر رئیس جمهور محترم به فارس و با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح گردید لذا این ورزشگاه زیبا و منحصر به فرد در فصل جاری رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاههای کشور آماده برگزاری مسابقات و پذیرایی از تیمهای میهمان خواهد بود.
   وی گفت : این ورزشگاه که با همت و تلاش بی وقفه و پیگیری مدیر کل ورزش و جوانان فارس و مسوولان استان و مساعدت وزارت ورزش و جوانان به بهره برداری رسیده است در واقع انتظار مردم فارس و به ویژه شهر شیراز پس از 22 سال به سر رسید و اکنون این ورزشگاه با افتخار و زیبایی هر چه تمامتر در خدمت مردم خواهد بود و برای برگزاری رقابتهای فوتبال باشگاههای کشور آماده ارایه خدمات است.
   صلواتی بیان کرد: براساس اعلام سازمان لیگ ، رقابتهای فوتبال دسته اول باشگاههای کشور از شنبه 20 مرداد ماه جاری آغاز می شود و طبق برنامه تیم فجر شهید سپاسی شیراز در کرج میهمان تیم اکسین البرز خواهد بود و تیم قشقایی شیراز هم دیگر نماینده فارس و شهر شیراز در این دوره از مسابقات از ساعت 19:30 روز یکشنبه 21 مرداد ماه جاری در ورزشگاه بزرگ پارس شیراز میزبان تیم مس رفسنجان خواهد بود.
   مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس همچنین از عموم مردم ورزش دوست و علاقمند به فوتبال دعوت کرده است به منظور تماشای این مسابقات در روز و ساعت اعلام شده در ورزشگاه بزرگ پارس شیراز حضور بهم رسانند.
   گفتنی است در رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال باشگاههای کشور در فصل جاری 18 تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت خواهند پرداخت که در نهایت دو تیم اول و دوم جدول رده بندی به لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور صعود خواهند کرد.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,401,914
تعداد بازدید امروز : 1,260
تعداد بازدید دیروز : 3,228
آخرین به روزرسانی : 1397/11/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.