جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • معاون توسعه امور ورزش : سلامتی و نشاط اجتماعی اولویت اداره کل ورزش و جوانان است

   معاون توسعه امور ورزش : سلامتی و نشاط اجتماعی اولویت اداره کل ورزش و جوانان است

   معاون توسعه امور ورزش : سلامتی و نشاط اجتماعی اولویت اداره کل ورزش و جوانان است

   معاون توسعه امور ورزش اداره کل گفت : تامین سلامتی و نشاط اجتماعی از طریق ورزش از اولویتهای اداره کل ورزش و جوانان استان است.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، محسن سالاری که در آیین تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی در محل فرمانداری این شهرستان سخن می گفت با بیان این مطلب از شهرستان ممسنی به عنوان یکی از شهرستانهای فعال در استان در عرصه ورزش یاد کرد و اظهار داشت : با توجه به پیشرفت فیزیکی خوبی که استخر این شهرستان تاکنون داشته است امیدوارم به زودی مورد افتتاح و بهره برداری قرار گیرد تا هدیه خوبی از طرف دولت و اداره کل ورزش و جوانان استان به مردم شریف و دوست داشتنی نورآباد ممسنی باشد.
   سالاری گفت : هر میزان اعتباری که فرمانداری دربخشهای عمرانی ورزش هزینه کند به همان میزان اداره کل هم از اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده برای توسعه سخت افزاری ورزش در این شهرستان لحاظ خواهد کرد.
   وی یکی از اهداف کلان در برنامه راهبردی حوزه ورزش را توسعه سلامتی در جامعه دانست و افزود : اداره کل ضمن توجه به ورزش قهرمانی و همچنین کمک به پیشرفت تیمهای ورزشی جهت حضور در لیگهای مختلف کشور ، سلامتی و نشاط مردم هم از اولویت برنامه های اداره کل میباشد زیرا در هر جامعه ای اگر مردم شادابی و سلامتی داشته باشند قهرمانان بیشتری پرورش پیدا می کنند.
   معاون توسعه ورزش اداره کل خاطرنشان کرد : شهرستان نورآباد پتانسیل و ظرفیت های زیادی در ورزشهای انفرادی و گروهی دارد و در رشته فوتبال و والیبال تیمهای خوبی در سطح استان فعال هستند که انشالله با تلاش و توانایی خود و همچنین پشتیبانی اداره ورزش این شهرستان بزودی شاهد حضور تیمهای این شهرستان در بالاترین سطح لیگ های کشور باشیم .
   محسن سالاری با تبریک به کشاورز بعنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان ممسنی و قدردانی از زحمات صفری گفت : این دو عزیز از مدیران موفق ورزشی هستند و حضورشان در هرشهرستانی میتواند منشا خدمات برای مردم ورزش دوست باشد ولی هیچ مدیری به تنهایی قادر به پاسخگویی در برابر خواست به حق مردم نیست به همین خاطر از هیاتهای ورزشی و دست اندرکاران امر ورزش و سایر دستگاههای اجرایی انتظار داریم بازوان اداره ورزش و جوانان باشند تا ورزش و جوانان این منطقه هم بتواند به قله های افتخار دست یابد.
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,411,060
تعداد بازدید امروز : 1,437
تعداد بازدید دیروز : 2,162
آخرین به روزرسانی : 1397/12/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.