جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دیدار دوستانه تیم‌ های بوکس جهرم و قیرکارزین در جهرم

   دیدار دوستانه تیم‌ های بوکس جهرم و قیرکارزین در جهرم

   اردوی آماده‌سازی تیم بوکس جهرم برای شرکت در رقابت ‌های بوکس کشور و لیگ منطقه‌ای که از اوایل خرداد در خانه بوکس جهرم استارت خورده بود، در روز چهارشنبه ۲۰تیرماه با برگزاری دیداری دوستانه برای آمادگی بوکسورهای جهرمی با تیم شهرستان قیرو کارزین ادامه یافت.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم، به گزارش ایمان شکرچی رییس هیئت بوکس شهرستان جهرم، این رقابت‌ها در ۹وزن با شرکت ۴۵ بوکسور در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسال برگزار شد که بوکسوران جهرمی نشان دادند از آمادگی مطلوبی برخوردار هستند. در پایان هر رقابت با توافق شهرستان ها به علت حفظ روحیه بوکسورها بازنده و برنده اعلام نشد.
   شکرچی رئیس هیئت بوکس جهرم، از روند آمادگی بوکسورها اعلام رضایت کرد و برگزاری بازی‌های تدارکاتی بیشتر برای آمادگی بیش از پیش بوکسورها را از برنامه‌های آتی شهرستان بیان کرد. قضاوت این دوره از پیکارها را ایمان شکرچی همچنین مربیگری تیم جهرم را آتش بار-بازرگان و رنجبر برعهده داشتند.
   شایان به ذکر است که در پایان بازیها خداجو ریاست اداره ورزش و جوانان جهرم نوید سرعت بخشیدن به ساخت خانه بوکس که هم اکنون در حال ساخت می باشد را تا پایان شهریور ماه جاری داد.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,411,142
تعداد بازدید امروز : 1,519
تعداد بازدید دیروز : 2,162
آخرین به روزرسانی : 1397/12/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.