جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • طی حکمی از سوی مدیر کل / رئیس اداره ورزش و جوانان ممسنی منصوب شد

   طی حکمی از سوی مدیر کل / رئیس اداره ورزش و جوانان ممسنی منصوب شد

   طی حکمی از سوی مدیر کل / رئیس اداره ورزش و جوانان ممسنی منصوب شد

   طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، احمد کشاورز به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی منصوب شد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، در حکم حیدر علی کامیاب کلانتری آمده است : با عنایت به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ از تاریخ 20 تیر ماه 97 به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی انتصاب می یابید.
   امید است با اتکال به خداوند متعال و با هماهنگی و تعامل هر چه بیشتر با مسوولین مربوطه در توسعه کیفی و کمی ورزش و امور فرهنگی و جوانان آن شهرستان موفق و موید باشید.
   آیین تودیع و معارفه رئیس قدیم و جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان صبح روز چهارشنبه 20 تیر ماه جاری با حضور محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس ، فرامرزی معاون فرماندار ممسنی ، اسماعیلی مدیر حراست اداره کل ورزش و جوانان فارس ، صلواتی مدیر روابط عمومی اداره کل ، تنی چند از مسوولان ادارات و نهادهای دولتی و روسای هیاتهای ورزشی شهرستان ممسنی ، کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان و پیشکسوتان ورزش در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
   گفتنی است احمد کشاورز رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی از نیرو های رسمی وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان بوده و با سابقه 27 سال خدمت ، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت می باشد و به مدت 4 سال مسوولیت اداره ورزش و جوانان شهرستان رستم و همچنین 12 سال مسوولیت معاونت اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی را در کارنامه خود دارد.
   شایان ذکر است پیش از این فاضل صفری به مدت دو سال مسوولیت اداره ورزش و جوانان این شهرستان را به عهده داشت که در پایان این مراسم از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان ، فرمانداری ممسنی و برخی هیاتهای ورزشی از زحمات و خدمات ایشان با اهداء لوح سپاس قدردانی شد.
   روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس برای ایشان در مسوولیت جدید موفقیت و سربلندی را آرزو می کند.
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,489,790
تعداد بازدید امروز : 965
تعداد بازدید دیروز : 2,406
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.