جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پیاده روی بزرگ خانوادگی اقلیدی ها همراه با دوندگان جاده ولایت

   پیاده روی بزرگ خانوادگی اقلیدی ها همراه با دوندگان جاده ولایت

   پیاده روی بزرگ خانوادگی اقلیدی ها همراه با دوندگان جاده ولایت

   رئیس هیات ورزش های همگانی استان فارس از برگزاری پیاده روی بزرگ خانوادگی اقلیدی ها همراه با دوندگان جاده ولایت خبرداد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، به نقل از روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان فارس، سیروس پاک فطرت افزود: در راستای سنت حسنه چندین سال گذشته دوندگان جاده ولایت که توسط وزارت ورزش و جوانان اجرایی می شود، این ورزشکاران روز جمعه ساعت ٧ صبح وارد مرز شهرستان اقلید می شوند و پس از استقبال مردم ولایت مدار این شهرستان در شهر دژکرد، سده، آسپاس و در نهایت در شهر اقلید گردهم می آیند.
   وی بیان کرد: به همین مناسب نیز از ساعت ١٧:٣٠ عصر 22 تیرماه برنامه پیاده روی خانوادگی از مجموعه ورزشی انقلاب به سمت تفرجگاه چشمه محمد رسول اله برگزار و برگه های قرعه کشی نیز برای اهداء جوایر در طول مسیر به شرکت کنندگان اعطا می شود.
   رئیس هیات ورزش های همگانی استان فارس گفت: هدف از این پیاده روی تشویق و استقبال از دوندگان جاده ولایت است که از خوزستان حرکت کرده اند و در روز میلاد امام رضا(س) به مشهد الرضا خواهند رسید.
   سیروس پاک فطرت در پایان ضمن تشکر از برنامه ریزیهای انجام شده توسط اداره کل ورزش و جوانان فارس و مسئولان شهرستان اقلید از مردم ولایت مدار اقلید در خواست کرد در برنامه پیاده روی با خانواده حضور فعال بهم رسانند.
   وی افزود: دوندگان همراه با مردم همیشه در صحنه پس از طی مسیر خیابان های شهر اقلید در تفرجگاه چشمه محمد رسول اله گردهم آمده و درمراسم ویژه با اجرای برنامه هیات های ورزشی شرکت می کنند.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,489,793
تعداد بازدید امروز : 968
تعداد بازدید دیروز : 2,406
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.