جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • افتتاح 17 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال و سالن ورزشی در لامرد و مهردر هفته دولت/تاکیدمدیرکل ورزش و جوانان فارس تقویت ورزش های همگانی و قهرمانی

   افتتاح 17 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال و سالن ورزشی در لامرد و مهردر هفته دولت/تاکیدمدیرکل ورزش و جوانان فارس تقویت ورزش های همگانی و قهرمانی

   افتتاح 17 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال و سالن ورزشی در لامرد و مهردر هفته دولت/تاکیدمدیرکل ورزش و جوانان فارس تقویت ورزش های همگانی و قهرمانی

   مدیرکل ورزش و جوانان فارس از افتتاح همزمان 17 پروژه ورزشی همزمان با هفته دولت در لامردو مهر خبرداد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، حیدرعلی کامیاب که در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی جنوب فارس سخن می گفت،این 18 پروژه را شامل زمین های چمن مصنوعی مینی فوتبال و سالن های ورزشی عنوان کرد و افزود: تأمین و تقویت زیرساخت‌های ورزشی درشهرستان ها و مناظق کم برخوردار از سیاست های وزارت ورزش و جوانان است.
   دبیر شورای عالی ورزش استان فارس جنوب فارس را منطقه ای سرشار از استعدادهای ناب ورزشی در رشته های مختلف دانست و گفت: توجه به ورزش همگانی و توسعه زیر ساخت های آن می تواندزمینه معرفی استعدادهای نوجوانان و جوانان را به ورزش قهرمانی فراهم سازد.
   کامیاب تقویت ورزش های همگانی و قهرمانی، توسعه زیرساخت ها، توجه به ورزش بانوان، معلولین و جانبازان را از برنامه های راهبردی اداره کل ورزش و جوانان در در سطح استان عنوان کرد و گفت: نخستین گام ما در جهت پیشرفت ورزش استان، استفاده از ورزشکاران توانمند شهرستانی در بازی های آسیایی و المپیک است که تامین زیرساخت های ورزشی درشهرستان ها و روستاها می تواند زمینه شناسایی جوانان مستعد و علاقمند در حوزه ورزش را فراهم کند.
   مدیرکل ورزش و جوانان فارس از 10 زمین چمن مصنوعی در لامرد و 7 زمین چمن مصنوعی در شهرستان مُهر و سالن ورزشی چاه کور به عنوان پروژه هایی که در هفته دولت سالجاری به بهره برداری می رسند یادکرد و افزود: زیرسازی زمین های چمن مصنوعی مینی فوتبال در لامرد انجام شده است و با برنامه ریزی انجام شده چمن مربوط به همه ی زمین ها در نیمه مردادماه نصب می شود و شاهد افتتاح آنها در هفته دولت خواهیم بود.
   وی ادامه داد: سالن چاه کور در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد و اعتباری از محل اعتبارات نفت و گاز و ارزش افزوده برای سالن های ورزشی کمالی و شهدای رمضان پیش بینی شده است که این دو سالن هم در دهه مبارک فجر یا زودتر به بهره برداری می رسد.
   مدیرکل ورزش و جوانان فارس بیان کرد: پروژه مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان در لامرد که 10 سال متوقف شده بود و با اعتباری حدود 10 میلیارد تومان در حال تکمیل است .
   کامیاب بابیان اینکه این پروژه نیاز به تخریب و بازسازی داشت افزود: عملیات تخریب به پایان رسیده است و پروژه طبق برنامه زمانبندی در حال انجام است .
   وی افزود: استخر این پروژه آرماتوربندی شده و عملیات عمرانی در سالن ورزشی آن در حال انجام و مصالح مورد نیاز پروژه تاحدودی در محل پروژه استقرار یافته است.
   مدیرکل ورزش و جوانان فارس افزود: از امروز شاهد پیشرفت پروژه مجموعه ورزشی تابناک خواهیم بود و امیدواریم که این پروژه تا پایان سال به بهره برداری برسد.
   به اعتقاد وی این مجموعه ورزشی می تواند بسیاری از رشته های ورزشی را پشتیبانی کرده و خدمات بسیار خوبی به سازمانهای مردم نهاد ارائه دهد.
   کامیاب دربخش دیگری ازصحبت هایش گفت: پیمانکار پروژه مجموعه شهدای صنعت نفت شهرستان مهر مشخص شده و تجهیز کارگاه تا هفته آینده انجام می گیرد .
   وی با بیان اینکه مدت زمان انجام این پروژه 18 ماه است افزود: فاز اول آن شامل سالن بانوان، جاده سلامت، استخر سرپوشیده و یک سالن چند منظوره برای مسابقات است.
   کامیاب گفت: هزینه فاز نخست این پروژه جمعا حدود 10 میلیارد تومان وامیدواریم این پروژه مطابق برنامه زمانبندی ساخته شود.
   وی گفت: دو چمن مصنوعی در گله دار و علامرودشت با مشارکت شهرداری و پیگیری های نماینده محترم لامرد و مهر درحال ساخت می باشد که این دو پروژه نیز امسال افتتاح خواهد شد.
   دراین بازدید فرماندار لامرد، معاون فرماندار لامرد، رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد، مسئولان دفتر نماینده در لامرد و مهر مدیرکل ورزش و جوانان فارس را همراهی کردند.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,489,852
تعداد بازدید امروز : 1,027
تعداد بازدید دیروز : 2,406
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.