جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
    • پایان مسابقات پهلوانی و زورخانه ای نونهالان استان فارس در اقلید

      پایان مسابقات پهلوانی و زورخانه ای نونهالان استان فارس در اقلید

      مسابقات هنرهای فردی زورخانه ای رده سنی نونهالان انتخابی استان فارس که 14 و 15 تیرماه جاری به میزبانی هیأت پهلوانی شهرستان اقلید برگزار شد، با کسب مقام اول تا سوم توسط تیم‌های نی‌ریز، اقلید و کازرون به پایان رسید.

      به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اقلید، مسابقات هنرهای فردی زورخانه ای رده سنی نونهالان انتخابی استان فارس، گرامیداشت هفته فرهنگ پهلوانی، در روزهای چهاردهم و پانزدهم تیرماه جاری به میزبانی هیأت پهلوانی شهرستان اقلید در زورخانه اباصالح المهدی (عج) این شهرستان برگزار شد و تیم های نی‌ریز، اقلید و کازرون به ترتیب توانستند مقام‌های اول تا سوم رشته تیمی زورخانه‌ای این دوره از مسابقات را کسب کنند.
      شرکت‌کنندگان این سه تیم به شرح زیر است:
      تیم نی‌ریز (مهدی قرایی-عرشیا اقاحسینی-شهرام ایزدترس-صالح بنان-ابوالفضل رحیمی نیا-ابوالفضل شاهسونی-علیرضا حامدی-مهدی رشیدی)
      تیم اقلید (سید علی قلندری-محمدرضاراسخ-محمدجوادتقوایی-امیرهاشم حیدرنیا-امیرعلی بهارلو-امیرعلی قیاسی-پرهام زارعی-سیداحسان میری-علیرضاصالحی)
      کازرون (محمدرضاشعبانی-رامین ترابی-شایان محسن زاده-ابوالفضل عاشوری-مهدی درستی -امیرحسین حسینی خاص - رضاکوشکی-پیمان رفیعی -پارسا تقوی)
      سایر نتایج به‌دست‌آمده مسابقات هنرهای فردی زورخانه‌ای رده سنی نونهالان انتخابی استان فارس نیز به شرح زیر اعلام شد:
      هنرهای فردی زورخانه‌ای:
      پیمان رفیعی از کازرون مقام اول رشته سنگ وزن اول
      علیرضا راحمی از سپیدان اول رشته سنگ وزن دوم
      محمد شعبانی از کازرون مقام اول، محمد راحمی از سپیدان مقام دوم، امیرعباس افضلی از اقلید مقام سوم وزن آخر رشته سنگ
      رشته میل بازی:
      وزن دوم ابوالفضل رحیمی نیا از نی‌ریز مقام اول و شهرام ایزدترس از نی‌ریز مقام دوم
      وزن سوم علیرضا قلندری از اقلید مقام اول و عرشیا اقاحسینی از نی‌ریز مقام دوم
      وزن آخر امیرعباس طهماسبی از آباده مقام اول
      رشته چرخ تیز:
      وزن اول علیرضا خنجرلی از شیراز مقام اول-محمد رزمی از کازرون مقام دوم و شایان حسین زاده از کازرون مقام سوم
      وزن دوم آرش جوانمردی از شیراز مقام اول
      وزن سوم محمدحسین دهقانی از خرامه مقام اول، مهدی قرایی از نی‌ریز مقام دوم، احمدرضا کارگر از شیراز مقام سوم
      وزن چهارم پارسا تقوی از کازرون مقام اول
      وزن پنجم سینا خزایی از شیراز مقام اول و نیز امیرحسین نجفی از شیراز مقام دوم
      گفتنی است این مسابقات با حضور غرقی رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان فارس، دبیر هیأت پهلوانی شیراز، رئیس کمیته مرشدان استان فارس، رؤسای هیأت های پهلوانی اقلید، آباده و کازرون و استقبال ورزشکاران و ورزش دوستان شهرستان‌های شیراز، اقلید، ارسنجان، خرامه، کازرون، آباده، سپیدان و نی‌ریز برگزار شد.
      گالری
      اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 809,437
تعداد بازدید امروز : 1,271
تعداد بازدید دیروز : 2,868
آخرین به روزرسانی : 1397/04/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.