جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رئیس اداره ورزش و جوانان مرودشت:

   همایش بزرگ دوچرخه‌سواری در مرودشت برگزار شد

   همایش بزرگ دوچرخه‌سواری در مرودشت برگزار شد

   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرودشت بیان داشت: همایش بزرگ دوچرخه‌سواری در مرودشت برگزار شد و دوچرخه‌سواران مرودشتی مسیر بوستان پتروشیمی تا بوستان پردیس تخت جمشید را رکاب زدند.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان مرودشت، همایش بزرگ دوچرخه‌سواری آقایان در مرودشت برگزار شد.

   رئیس اداره ورزش و جوانان مرودشت بیان داشت: ورزش دوچرخه‌سواری با توجه به درخشش دوچرخه‌سواران مرودشتی در عرصه‌های مختلف و عضویت دوچرخه‌سواران مرودشتی در تیم ملی و همچنین گرایش و تمایل گسترده مردم مرودشت به ورزش دوچرخه‌سواری، این ورزش همواره در مرودشت مطرح بوده است.

   مصطفی کشاورز تصریح کرد: یکی از سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان همگانی کردن ورزش دوچرخه‌سواری و ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه به‌جای وسایل نقلیه شخصی است.

   کشاورز افزود: در همین راستا شهر مرودشت به‌عنوان شهر دوچرخه‌ها در سطح استان مطرح‌شده است و این امر، بیانگر یکی از پتانسیل‌های ارزشمند این شهرستان است اما تحقق این نام و شعار نیازمند همدلی و همراهی ادارات، مردم و انجمن‌های مردم‌نهاد است.

   وی اظهار داشت: به‌منظور تحقق این شعار همایش بزرگ دوچرخه‌سواری در مرودشت برگزار شد و دوچرخه‌سواران مرودشتی در اولین گام مسیر بوستان پتروشیمی تا بوستان پردیس تخت جمشید را رکاب زدند.

   در پایان همایش دوچرخه سواری از عرفان امینی قهرمان مسابقات کراس کانتری شیراز تقدیر به عمل آمد و به تعدادی از شرکت کنندگان به قید قرعه هدایایی اهدا شد.

   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,190,109
تعداد بازدید امروز : 3,187
تعداد بازدید دیروز : 4,020
آخرین به روزرسانی : 1397/08/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.