جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کامیاب: کارکنان اداره کل ورزش و جوانان فارس همدل و هم صدا هستند

   کامیاب: کارکنان اداره کل ورزش و جوانان فارس همدل و هم صدا هستند

   کامیاب: کارکنان اداره کل ورزش و جوانان فارس همدل و هم صدا هستند

   مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت : در کسب موفقیت های اخیر نقش کارکنان اداره کل ورزش و جوانان بی بدیل است که این نشان از همدلی و هم صدایی آنان را دارد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، حیدر علی کامیاب که در جلسه صبح پنج شنبه در سالن اجتماعات در حضور کارمندان اداره کل سخن می گفت ، کارکنان اداره کل ورزش و جوانان فارس را بهترین و با محبت ترین قشر جامعه دانست و با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر افزود: انسان در طول زندگی درحالی که از باید از دنیای کنونی لذت برده و استفاده کند اما بایستی برای جمع کردن توشه آخرت تلاش کند و چه بسا ماه رمضان بهترین زمان برای تحقق این امر مهم است.
   وی بیان کرد: در بخشهایی دیگری مانند کارهای خیر و کمک به نیازمندان می توانیم در آزمایش الهی سربلند باشیم زیرا صفات خوب و پسندیده است که برای انسان ماندگار خواهد بود.
   حیدرعلی کامیاب که به تازگی در سوگ پدر عزادار شده است از ابراز همدردی همه کارکنان و جامعه ورزش و جوانان استان تشکر و قدردانی کرد و گفت : اگر بخواهم مدت زمان حضور خود در کنار شما را ارزیابی کنم باید بگویم بسیار عالی هستید و درکنار فعالیت و خدمت به مردم ، در غم و شادیهای همدیگر هم حضور خوبی دارید و از اینکه شرایط خوبی در این اداره حاکم است ازشما سپاسگزارم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: اگر توفیقاتی نصیب اداره کل و حوزه ورزش در استان شده است حاصل تلاش همه کارکنان و دست اندرکاران امر ورزش حتی پیمانکاران زحمت کشی است که در همه شرایط وقفه ای در تکمیل پروژه ها ایجاد نکردندو حتی باشگاههای خصوصی که بخش زیادی از ورزش استان به دوش آنان است.
   کامیاب در ادامه با بیان اینکه تعدای از کارکنان این اداره کل به خاطر توانمندی و ظرفیت بالای کاری از طرف وزارتخانه دعوت به همکاری شده اند گفت : ما در جایگاه واقعی خودمان هستیم فقط باید با تلاش این رتبه های بدست آمده را حفظ کنیم و به فرموده رهبر معظم انقلاب که فارس در قله است این شعار به معنای واقعی تحقق یافته است.
   وی همچنین بازیهای آسیایی جاکارتا را مهمترین تورنمنت پیش رو در سال جاری دانست و اظهار داشت : امیدوارم ورزشکاران استان فارس در این رقابتهای حساس سکوهای برتر و مدالهای رنگارنگ را کسب کرده و نام استان و کشور را در آسیا و حتی جهان به اثبات برسانند.
   دبیر شورای عالی ورزش استان خبرهای خوبی دربخشهای مختلف مالی و اداری به کارکنان داد و در ادامه خاطرنشان کرد : امروزه دشمنان با فرافکنی قصد دارند ناامیدی را دربین مردم رواج دهند و پیشرفت کشور را کند کنند دراین زمینه وظیفه کارکنان ، ورزشکاران و قهرمانان شفاف سازی و مقابله با جنگ نرم است و اگر در این کار موفق شویم حتما جامعه با نشاطی خواهیم داشت
   کامیاب در پایان برای تیم ملی فوتبال ایران در رقابتهای جام جهانی فوتبال که در روسیه برگزار می گردد آرزوی موفقیت کرد.
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,750,822
تعداد بازدید امروز : 214
تعداد بازدید دیروز : 1,939
آخرین به روزرسانی : 1398/04/04
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.