جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تیم برق قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان آباده شد

   تیم برق قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان آباده شد

   مسابقات فوتسال جام رمضان با شرکت 13 تیم از تاریخ 27/2/97 در سالن ورزشی امام علی (ع) مجموعه ورزشی تختی آباده آغاز شد . پس از برگزاری 22 مسابقه در مرحله مقدماتی و مشخص شدن تیمهای برتر هر گروه ، 6تیم صعود کننده در مرحله مقدماتی در 2 گروه سه تیمی با هم به رقابت پرداخته و چهار تیم برق – پاس – بیدک و صدیق سرام به مرحله نیمه نهایی راه یافتند درپایان تیم برق قهرمان این دور از مسابقات گردید

   مسابقات فوتسال جام رمضان با شرکت 13 تیم از تاریخ 27/2/97 در سالن ورزشی امام علی (ع) مجموعه ورزشی تختی آباده آغاز شد . پس از برگزاری 22 مسابقه در مرحله مقدماتی و مشخص شدن تیمهای برتر هر گروه ، 6تیم صعود کننده در مرحله مقدماتی در 2 گروه سه تیمی با هم به رقابت پرداخته و چهار تیم برق پاس بیدک و صدیق سرام به مرحله نیمه نهایی راه یافتند .
   دیدار اول مرحله نیمه نهایی با برتری تیم پاس در ضربات پنالتی برابر تیم صدیق سرام به پایان رسید و تیم برق هم در ضیافت پنالتی ها توانست برحریف خود تیم بیدک غلبه کند.
   دیدار نهایی مسابقات روز سه شنبه مورخ 22/3/97 بین دوتیم برق و پاس در سالن ورزشی امام علی (ع) و با حضور اعضای محترم شورای شهر برگزار شد که در نهایت این تیم برق بود که توانست با نتیجه 2بر1 برحریف خود غلبه کرده وبه مقام قهرمانی این مسابقات راه یابد. ضمنا آقای ابوالفضل نوروزی از تیم برق نیز بعنوان آقای گل این مسابقات معرفی گردید.
   درپایان هیات فوتبال شهرستان از کلیه سرپرستان ، مربیان و بازیکنان و کلیه عزیزانی که در برگزاری این مسابقات با هیات شهرستان همکاری لازم را داشتند تقدیر وتشکر بعمل می آورد.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 995,103
تعداد بازدید امروز : 1,965
تعداد بازدید دیروز : 3,596
آخرین به روزرسانی : 1397/06/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.