جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • در جلسه ای نیازمندیهای ورزش و جوانان فیروزآباد مورد بررسی قرار گرفت

   در جلسه ای نیازمندیهای ورزش و جوانان فیروزآباد مورد بررسی قرار گرفت

   در جلسه ای نیازمندیهای ورزش و جوانان فیروزآباد مورد بررسی قرار گرفت

   در جلسه ای که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان فارس و فرماندار شهرستان فیروزآباد تشکیل گردید نیازمندیها و مشکلات ورزش و جوانان این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، در این جلسه که ظهر سه شنبه 22 خرداد ماه در محل دفتر مدیر کل ورزش و جوانان فارس برگزار شد بر لزوم توجه به زیر ساختهای ورزشی در این منطقه تاکید شد و همچنین نیازمندیهای ورزش شهرستان فیروزآباد نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
   در این جلسه حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس با اشاره به اینکه شهرستان فیروزآباد از توانمندیهای قوی برخوردار است افزود: شهرستان فیروزآباد با داشتن قدمت و ظرفیت های بالا در حوزه ورزش و جوانان نیازمند توجه بیشتر می باشد و در بحث توسعه زیر ساختهای ورزشی در طرح آمایش سرزمین این شهرستان مورد توجه ما خواهد بود .
   کامیاب با قدردانی از فرماندار فیروزآباد به خاطر همکاریهای بسیار خوبشان از حوزه ورزش و جوانان بیان کرد: با حضور دکتر علوی در راس فرمانداری این شهرستان و تامین هزینه های مورد نیاز در بخشها و منابع مختلف ، اطمینان داریم در آینده نزدیک ورزش این شهرستان متحول شده و بیشتر از گذشته شاهد رشد و توسعه ورزش این منطقه خواهیم بود.
   سید کمال علوی فرماندار شهرستان فیروزآباد و یکی از فرمانداران برتر شهرستان های استان در سال 96 هم در این جلسه با قدردانی از مدیر کل ورزش و جوانان فارس به خاطر توجه به این شهرستان ابراز داشت : تمام تلاش خود را خواهیم کرد و از منابعی که در اختیار داریم قطعا به حوزه ورزش در شهرستان کمک خواهیم کرد تا شاهد شکوفایی ورزش در این شهرستان در ابعاد مختلف باشیم .
   اضافه می شود سید کمال علوی فرماندار شهرستان فیروزآباد که در سال 96 به عنوان فرماندار برتر در حوزه ورزش و جوانان انتخاب شده بود در این جلسه لوح سپاس خود را از مدیر کل ورزش و جوانان فارس دریافت کرد.
   گفتنی است شهرستان فیروزآباد از جمله شهرستانهای فعال در عرصه ورزش و جوانان استان است که با وسعت حدود ۳۵۷۵ کیلومترمربع در جنوب غربی استان فارس و ۹۵ کیلومتری جنوب شهرستان شیراز قراردارد.
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,401,870
تعداد بازدید امروز : 1,216
تعداد بازدید دیروز : 3,228
آخرین به روزرسانی : 1397/11/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.