جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دبیر بسیج ورزشکاران فارس : بسیج ورزشکاران بر سه محور اقتصاد، فرهنگ و ورزش فعالیت دارد

   دبیر بسیج ورزشکاران فارس : بسیج ورزشکاران بر سه محور اقتصاد، فرهنگ و ورزش فعالیت دارد

   دبیر بسیج ورزشکاران فارس : بسیج ورزشکاران بر سه محور اقتصاد، فرهنگ و ورزش فعالیت دارد

   دبیر بسیج ورزشکاران استان فارس با بیان اینکه ترویج اخلاق در ورزش از دغدغه های این نهاد فرهنگی است گفت : برنامه های اقتصادی و درآمدزایی در ورزش ، اجرای برنامه های فرهنگی در ادوار مختلف و گسترش اخلاق در ورزش از فعالیتهای مهم و موثر بسیج ورزشکاران میباشد .

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، سید حسین پرور در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با بیان این مطلب اظهار داشت : بسیج ورزشکاران در راستای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ، برای خانواده بزرگ ورزش و جوانان در سال جاری برنامه های متنوعی دارد که بعد از تشکیل جلسه شورای عالی بسیج ورزشکاران که با حضور بزرگان بخشهای سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و ورزشی تشکیل خواهد شد به اطلاع عمومی خواهد رسید.
   دبیر بسیج ورزشکاران استان با بیان اینکه تا پایان سال جاری برنامه مختلفی برگزار میکنیم گفت : اخلاق در ورزش و برگزاری یادواره شهدای ورزشکار که در راستای ترویج فرهنگ پهلوانی در ورزش بسیار تاثیرگذار است از مهمترین خدمات بسیج ورزشکاران است.
   سرهنگ بازنشسته پاسدار سید حسین پرور خاطر نشان کرد : به گفته امام راحل ورزشکاران دو وظیفه مهم جسمانی و روحانی دارند و همانطور که ورزش کردن بدن را تربیت و سالم می کند می تواند عقل انسان را هم سالم نگه دارد.
   وی در بخش دیگری از صحبتهای خود با تاکید بر بیانات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران افزود: ایشان فرمودند اسلام ورزشی را تایید می کند که در خدمت مردم باشد، که امیدوارم که با تلاش و کوشش جامعه ورزش در پیروی از فرمایشات امام راحل به گونه ای عمل کنیم تا در ورزش قهرمانی به درجات پهلوانی هم برسیم.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,499,827
تعداد بازدید امروز : 2,909
تعداد بازدید دیروز : 1,236
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.