جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بانوی دوچرخه سوارشیرازی بر سکوی سوم مسابقات کلاس ۲ جهان ایستاد

   بانوی دوچرخه سوارشیرازی بر سکوی سوم مسابقات کلاس ۲ جهان ایستاد

   بانوی دوچرخه سوارشیرازی بر سکوی سوم مسابقات کلاس ۲ جهان ایستاد

   بانوی دوچرخه سوار شیرازی در مسابقه کراس کانتری این تورجهانی صربستان که در مسیر سرعتی به مسافت ۳ کیلومتر برگزار شد بار دیگر بر سکوی سوم جهان ایستاد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، رئیس هیات دوچرخه سواری استان فارس بااعلام این خبر گفت: فرانک پرتوآذر که به عنوان اولین و تنها بانوی محجبه دوچرخه سوار کشورمان در بازیهای آسیایی جاکارتا حضور خواهد داشت، هم اکنون برای آمادگی بیشتر جهت حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا و کسب تجارب بیشتر در مسابقات کلاس دو جهان در کنار دوچرخه سواران حرفه ای مسابقه می دهد.
   صادق باشفاعت بابیان اینکه تنها مشکل اساسی این ورزشکار دوچرخه استاندارد است افزود : مشکل اساسی فرانک پرتوآذر نداشتن دوچرخه استاندارد در سطح اول جهان است اماامیدواریم با حمایت مسوولان بتوانیم یک دوچرخه استاندارد که حدود قیمت 40 تا 50 میلیون تومان است تهیه کنیم.
   وی افزود: چرا که داشتن یک دوچرخه خوب کمک بزرگی برای حضور موفق ایشان در بازیهای آسیایی و کسب مدال خواهد بود.
   فرانک پرتوآذر چندی پیش موفق شد اولین مدال قهرمانی آسیا در رشته دوچرخه سواری کوهستان را برای ایران کسب کند.
   مسابقات تور کلاس 2 جهانی صربستان در 3روز برگزار و امتیازات کسب شده توسط ورزشکاران نیز در کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو بسیار موثر خواهد بود.
   کراس کانتری یکی از رشته های مهیج دوچرخه سواری کوهستان است که در استان فارس قهرمانان و ورزشکاران بنامی را به خود دیده است
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,309,372
تعداد بازدید امروز : 681
تعداد بازدید دیروز : 1,776
آخرین به روزرسانی : 1397/10/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.