جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پیام مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

   پیام مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

   پیام مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

   مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی پیامی صادر کرد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، در پیام حیدر علی کامیاب ضمن گرامیداشت این روز آمده است: در سایه تحولات شگفت انگیز حوزه ارتباطات، نقش روابط عمومی به عنوان رابط دستگاه‌های مختلف با مجموعه‌ های بیرون از آن دستگاه نقشی بارز و تاثیرگذار است.
   روزی که در تقویم به نام روابط عمومی مزین شده صرفا یک عنوان در یک برگ از تقویم نیست، بلکه روز گرامیداشت هنر، اخلاق وتلاش آگاهانه برای شفاف‌سازی و ساختن پلی ارتباطی بین دستگاههای مختلف با دنیای خارج از آن مجموعه است.
   روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی فرصت مبارکی است تا فراموش نکنیم که خداوند متعال نعمت پاسخگو بودن را به بندگان خاص خود عطا فرموده است،بندگانی که موهبت اعتمادسازی در جامعه بر دوش آنها گذاشته شده است.
   در ادامه این پیام آمده است : اینجانب وظیفه خود می‌دانم تا این روز را به عموم همکاران ارجمندم در روابط عمومی دستگاههای دولتی و خصوصی و هیات های ورزشی و باشگاه های استان تبریک عرض کرده و از تلاش های خالصانه همکارانم در روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس نیز که در سه سال گذشته با انعکاس اخبار و رویدادهای حوزه ورزش زمینه ساز ایجاد نشاط و امید در جامعه بودند نیز تقدیر به عمل آورم.
   توفیق همسفر و همراهتان باد
   حیدر علی کامیاب-مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,309,393
تعداد بازدید امروز : 702
تعداد بازدید دیروز : 1,776
آخرین به روزرسانی : 1397/10/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.