جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رئیس هیات تنیس استان : رقابتهای نهایی تنیس بانوان مناطق پنجگانه کشور پنج شنبه برگزار می شود

   رئیس هیات تنیس استان : رقابتهای نهایی تنیس بانوان مناطق پنجگانه کشور پنج شنبه برگزار می شود

   رئیس هیات تنیس استان : رقابتهای نهایی تنیس بانوان مناطق پنجگانه کشور پنج شنبه برگزار می شود

   رئیس هیات تنیس استان فارس از برگزاری مرحله نهایی رقابتهای تنیس بانوان مناطق پنجگانه کشور در عصر روز پنج شنبه در باغ عفیف آباد شیراز خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، دکتر محمد کاظم چابک در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل با بیان این مطلب اظهار داشت : به منظور ایجاد شور و نشاط در بین بانوان و ورزشکاران این رشته زیبا و مفرح ورزشی و همچنین ایجاد رقابت به جهت توسعه این رشته ورزشی و با هماهنگی فدراسیون تنیس کشور و اداره کل ورزش و جوانان فارس ، بر آن شدیم تا میزبانی این رقابتها را بپذیریم و در شیراز برگزار نماییم.
   وی افزود: مرحله دوم این مسابقات با حضور 28 شرکت کننده به صورت انفرادی از استانهای فارس ، تهران ، بوشهر ، خوزستان و گیلان در زمین های تنیس باغ عفیف آباد به مدت یک هفته برگزار گردید که قرار است رقابتهای پایانی و فینال این مسابقات عصر امروز پنج شنبه برگزار گردد و قهرمانان این مسابقات مشخص شود.
   چابک بیان کرد: بازیکنان فارس با شایستگی و انجام مسابقات جذاب و دیدنی به مرحله پایانی راه یافتند و امروز دیدار فینال با حضور بازیکنان فارس خانمها آمنه درعلی و الهه ظفر خواه برگزار می گردد ضن آنکه در دیدار رده بندی این مسابقات هم خانمها فاطمه گرمسیری و نسترن چوبین به مقام سوم مشترک دست یافتند.
   رئیس هیات تنیس استان در پایان از کلیه عوامل برگزاری این مسابقات قدردانی کرد.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,309,515
تعداد بازدید امروز : 824
تعداد بازدید دیروز : 1,776
آخرین به روزرسانی : 1397/11/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.