جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رئیس فدراسیون سوارکاری کشور : ورزش سوارکاری پرهزینه است باید تلاش کنیم مشکلات را یکی پس از دیگری مرتفع کنیم

   رئیس فدراسیون سوارکاری کشور : ورزش سوارکاری پرهزینه است باید تلاش کنیم مشکلات را یکی پس از دیگری مرتفع کنیم

   رئیس فدراسیون سوارکاری کشور : ورزش سوارکاری پرهزینه است باید تلاش کنیم مشکلات را یکی پس از دیگری مرتفع کنیم

   رئیس فدراسیون سوارکاری کشور گفت : ورزش سوارکاری پرهزینه است و با توجه به شرایط اقتصادی باید تلاش کنیم مشکلات را یکی پس از دیگری مرتفع کنیم.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، دکتر مسعود خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری کشور که در مجمع انتخاباتی هیات سوارکاری استان فارس سخن می گفت از ورزش فارس به نیکی یاد کرد و گفت : در هر رشته ورزشی وقتی تحول و پوست اندازی صورت می گیرد قطعا مدیران مربوطه عملکرد خوبی داشنه اند و در این ورزش مفرح و پرهزینه این استان پیشرفت چشمگیری داشته است .
   وی افزود : سرمنشا این تحولات حضور مدیرکل مقتدر اداره کل در همه امور ورزشی است و تلاشهای بی وفقه طفیونی و حمایتهای مدیر کل دردوره گذشته موجب گردید رشته سوارکاری دراین استان جایگاه خوبی داشته باشد .
   خلیلی با بیان اینکه استان فارس را همیشه الگوی سوارکاری در کشورمی دانم گفت : فعالیت این استان در بخش زیرساختها و برگزاری مسابقات و همچنین علاقه مندی به این رشته ورزشی برای فدراسیون مثال زدنی است و بی دلیل نیست که این هیات رتبه سوم کشور را کسب کرده است .
   مسعود خلیلی تصریح کرد: این رشته ورزشی بسیار پرهزینه است و با توجه به شرایط اقتصادی باید تلاش کنیم مشکلات را یکی پس از دیگری مرتفع کنیم .
   رئیس فدراسیون سوارکاری با بیان اینکه درچند روزگذشته اتفاقات خوبی دراین رشته ورزشی رقم خورده گفت : با همه کارشکنی ها و تبلیغات منفی علیه جمهوری اسلامی توانستیم میزبان مجمع کنفدراسیون آسیا و اقیانوسه باشیم که این مراسم برای اولین بار در کشور با حضور45 مهمان خارجی برگزار شد که یکی ازبی نظیرترین میزبانی ها بود و امیدوارم با این روند جایگاه سوارکاری کشور را درآسیا و فدراسیون جهانی بالا ببریم .
   خلیلی با بیان این مطلب افزود: جمعیت اسب به شدت در حال رشد است و ازاین پس باید به فکر خارج از کشورباشیم و اسب های اسیل ایرانی را به بازارهای جهانی معرفی کنیم که دراین بین باید روابط بین المللی را گسترش دهیم .
   رئیس فدراسیون سوارکاری خاطرنشان کرد : اتفاق مهم دیگری که برای ورزش سوارکاری کشور رخ داد توانستیم با حق رای عضو رسمی و دائمی فدراسیون جهانی سوارکاری شویم که این کارمیتواند دراین رشته ورزشی بسیار خوب و ارزشمند باشد . خلیلی در ادامه گفت : امیدوارم با همدلی که در این استان وجود دارد هرچه زودتر مجموعه سوارکاری لپویی زرقان به سرانجام برسد تا بتوانیم یک مسابقه بین المللی آبرو مندانه را در استان فارس برگزار کنیم و در حالیکه همه شرایط در فارس مهیا است ورزشکاران این رشته ورزشی بهره کافی را از موقعیت ببرند.
   خلیلی در پایان گفت : 28 خرداد تا 4 تیرماه اولین نمایشگاه اسب را در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب تهران برگزار می کنیم که از همه عزیزان برای بازدید از این نمایشگاه دعوت می نماییم.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,309,364
تعداد بازدید امروز : 673
تعداد بازدید دیروز : 1,776
آخرین به روزرسانی : 1397/10/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.