جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد خبر داد: توسعه فضاهای ورزشی لامرد در سال 97 ادامه می یابد

   رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد خبر داد: توسعه فضاهای ورزشی لامرد در سال 97 ادامه می یابد

    رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد خبر داد: توسعه فضاهای ورزشی لامرد در سال 97 ادامه می یابد

   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد گفت: گسترش و توسعه زیر ساختها و فضاهای ورزشی در سال 97در این شهرستان ادامه می یابد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، حمید غلامپور با بیان این مطلب ضمن تبریک سال نو، سالی سرشار از تندرستی، موفقیت، کامیابی و سربلندی برای مردم عزیز و به ویژه جامعه ورزش با بیان این مطلب اظهار کرد: در سال گذشته اتفاقات مهمی در ورزش شهرستان لامرد رخ داد و پروژه های مهمی کلید خورد که با بهره برداری از آنها در سال 97 شاهد توسعه فضاهای ورزشی در شهرستان خواهیم بود.
   غلامپور درخصوص آخرین وضعیت زمین های چمن مصنوعی مینی فوتبال در شهرستان لامرد گفت: تعداد 10 زمین چمن مصنوعی به همت نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان فارس به این شهرستان اختصاص یافته و هم اکنون در مرحله بتن ریزی، فنس کشی و نصب چمن قرار دارد.
   غلامپور با اشاره به سفر مدیرکل ورزش و جوانان فارس به لامرد گفت: حیدر علی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس و امیریان مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز کشور هم در دهه فجر با حضور در شهرستان لامرد از مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان بازدید کردند و از نزدیک در جریان تکمیل این پروژه قرار گرفتند.
   وی افزود: مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان شامل سالن چند منظوره ورزشی و استخر سرپوشیده با پیگیری دکتر علوی نماینده مردم شهرستان های لامرد و مهر مبلغ 10 میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل آن به ورزش و جوانان واگذار شده که در سال 97 به بهره برداری خواهد رسید.
   رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد به دو پروژه سالن ورزشی در حال ساخت شهرستان اشاره کرد و گفت: سالن ورزشی چاهکور با 85 درصد پیشرفت فیزیکی به 100 میلیون اعتبار دیگر جهت تکمیل و بهره برداری نیاز دارد و سالن شهدای رمضان واقع در محله چاه حاج ابول لامرد هم دیوارچینی آن به اتمام رسیده است.
   رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد گفت: در سال جاری اتمام این پروژه های نیمه تمام که از پیشرفت فیزیکی بالاتری برخوردار هستند در اولویت ما قرار دارد.
   حمید غلامپور با اشاره به توسعه زیرساخت ورزش و روی آوردن مردم به ورزش همگانی افزود: تجهیز پارک های در سطح شهر یا فراهم کردن امکانات و برخی تجهیزات ورزشی در این اماکن در تشویق مردم به سمت ورزش و اهمیت به سلامت شهروندان بسیار حائز اهمیت است.
   غلامپور با اشاره به جایگاه خوب ورزشکاران لامرد در عرصه های استانی و ملی گفت: در سال گذشته بیش از 150 میزبانی و یا اعزام به مسابقات استانی و منطقه ای و کشوری داشتیم که این ورزشکاران موفق به کسب رتبه های خوبی در این میادین شدند.
   حمید غلامپور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد در پایان از زحمات و تلاشهای روسا و نائب روسای هیئت های ورزشی، مسئولان و رابطان ورزشی در بخش ها و همچنین کارمندان اداره ورزش و جوانان در برگزاری برنامه ها و مسابقات ورزشی قدردانی کرد.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,496,592
تعداد بازدید امروز : 910
تعداد بازدید دیروز : 1,786
آخرین به روزرسانی : 1398/01/04
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.