جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نشست مسئولین شهرستان جهرم با سمن فرزانگان خرد

   نشست مسئولین شهرستان جهرم با سمن فرزانگان خرد

   در تاریخ ۹۷/۱/۲۶ ساعت ۲۲:۰۰ جلسه ای با گردهمایی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم ،دادستان شهرستان، ریاست اداره ورزش و جوانان ، ریاست اداره آبفای شهرستان جهرم و همچنین اعضای سمن فرزانگان خرد و مشاورین آن سمن برگزار گردید.

   علیرضا صحرائیان فرماندار ویژه بیان کرد:
   آموزش مهارت های زندگی و نشاط در خانواده بهترین راه جهت کاهش آسیب های اجتماعی است و پیشنهاد خوب ایشان فرهنگ سازی برای اجرای طرح سه شنبه های بدون خودرو بود که امیدواریم به زودی اجرایی شود.
   دادستان گفت:
   ما آماده همکاری در جهت کنترل و پیشگیری از آسیب ها هستیم، و اینکه شناخت ادارات و ارگان های جهت پیشبرد اهداف مهم و ضروری است.
   عبدالرحیم خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان گفت: اگر ما مسئولین اعتماد کنیم به جوانان و‌کار را به آنها بسپاریم قطعا جواب خواهیم گرفت و از سه سمن برتر حوزه جوانان آن اداره(فرزانگان خرد، موج مهربانی، خانه جوان و اندیشه) نام بردند.
   مهندس پژوهش رئیس اداره آبفا بیان کرد: مشخص شدن ساعت کاری افراد و وقت گذاشتن برای خانواده می تواند به آرامش جامعه کمک فراوانی کند.
   در پایان تکاپویی مدیر موسسه فرزانگان خرد از وقت گذاشتن مسئولین تشکر کرد و گفت تیم ما آمادگی این را دارد که در حوزه کودک و‌نوجوان، ازدواج، طلاق، خانواده و... خدمات خود را به تمامی پرسنل ادارات و همشهریان عزیز ارائه دهد.
   جلسه در ساعت۲۳:۳۰به پایان رسید.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 888,496
تعداد بازدید امروز : 1,705
تعداد بازدید دیروز : 3,250
آخرین به روزرسانی : 1397/05/24
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.