جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان فارس : زندانبانان جور کم کاری دستگاه‌های فرهنگی را می کشند

   مدیرکل ورزش و جوانان فارس : زندانبانان جور کم کاری دستگاه‌های فرهنگی را می کشند

   مدیرکل ورزش و جوانان فارس : زندانبانان جور کم کاری دستگاه‌های فرهنگی را می کشند

   مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: زندانبانان جور کم کاری دستگاه‌های فرهنگی را در جامعه می کشند.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، حیدر علی کامیاب که صبح روز یکشنبه ۲۶ فروردین ۹۷ در حاشیه ملاقات با مدیرکل زندانهای استان فارس سخن می گفت ضمن تمجید از اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری انجام شده طی سالیان اخیر در ندامتگاه مرکزی شیراز افزود: تفاوت های چشمگیری در حوزه های مختلف زندان در مقایسه با چند سال گذشته به وجود آمده است.
   وی افزایش تعداد زندانیان در یک جامعه را یکی از نشانه های کم کاری در حوزه های فرهنگی و اجتماعی دانست و گفت: هرچه ما درحوزه فرهنگی بیشتر کار کنیم طبیعتاً تعداد زندانیان ما در جامعه کمتر می‌شود.
   کامیاب مدیریت زندان با روش نوین و توجه به لزوم توسعه آموزش های مختلف در حوزه های علمی، فنی و حرفه ای، فرهنگی و ورزشی را یک تحول عظیم در حوزه مدیریت نیروی انسانی موجود در زندان دانست و افزود: در هیچ کجای استان یک جامعه با چنین حجم مخاطب را یک جا را نداریم.
   وی نیروی انسانی حاضر درندامتگاه های استان با یک ظرفیت قابل توجه جهت پیشبرد اهداف فرهنگی، اجتماعی دانست و با اعلام آمادگی اداره کل ورزش و جوانان فارس جهت توسعه همکاری های دو جانبه با اداره کل زندان های استان افزود :در بحث تامین نیروی متخصص جهت ارائه آموزش های ورزشی و فرهنگی در قالب اعزام مربیان ورزشی در رشته‌های مختلف و مشاوران فرهنگی اجتماعی آمادگی کامل را برای همکاری در بالاترین سطح داریم.
   کامیاب در ادامه از تسهیل شرایط لازم برای برگزاری کلاسهای مربیگری در رشته های مختلف برای زندانیان خبر داد و افزود: بخشی از مخاطبان اداره کل زندان های استان فارس را بانوان تشکیل می‌دهند که باید در برنامه‌های ورزشی مشترک دیده شوند.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس زنان را استوانه‌های هر خانواده ای دانست و گفت: بازگشت زنان زندانی با جسم و روحی سالم به جامعه می‌توانند در پرورش نسل سالم و پویا کمک قابل توجهی کنند.
   کامیاب ابراز امیدواری کرد تا با در نظر گرفتن چارچوب‌های قانونی همکاری‌های اداره کل ورزش و جوانان با اداره کل زندانهای استان در حوزه سخت افزاری نیز افزایش یابد.
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,411,038
تعداد بازدید امروز : 1,415
تعداد بازدید دیروز : 2,162
آخرین به روزرسانی : 1397/12/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.