جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کامیاب : دیدار و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران عبادت است

   کامیاب : دیدار و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران عبادت است

   کامیاب : دیدار و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران عبادت است

   مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت : به واقع دیدار و تجلیل از خانواده شهداء و ایثارگران عبادت است.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، حیدرعلی کامیاب کلانتری در دیدار با تعدادی از خانواده های شهید کارکنان اداره کل ورزش و جوانان ضمن گرامیداشت 22 اسفند روز شهداء و ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه با بیان اینکه فرزندان شهدا ، با تربیت مادران صبور و ایثارگر از بهترینهای جامعه هستند گفت : صحبت کردن درباره جنگ و دفاع مقدس به دهها هزار جلد کتاب لازم دارد زیرا شهدا در مکتبی که وارد شدند قابل قیاس با جریان یا حزب خاصی نیست به همین دلیل از جایگاه خوبی نزد خدا برخوردار هستند.
   وی افزود: به پاس خون شهیدان است که امروز در کشورمان در امنیت و آرامش زندگی می کنیم و استان فارس هم با تقدیم بیش از چهارده هزار شهید نقش موثری در جنگ و دفاع مقدس داشته است.
   کامیاب گفت: : وقتی به منزل شهیدان می رویم انرژی می گیریم و خدا این توفیق را به ما داده است که در هر ماه این افتخار نصیبمان شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان تصریح کرد : فرزندان شهیدی که در این اداره مشغول به کار هستند با خدمت صادقانه به ورزش و جوانان به ما دلگرمی و انرژی می دهند و از اینکه نماینده پدرشهیدشان هستند و اجازه نمی دهند پرچم از دستشان بیفتد بسیار خوشحال و خرسندیم . زیرا فرزندان این بزرگواران و سرافرازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ادامه دهنده راه پدر شهید خود هستند و وظایف خود را در محل کار بخوبی انجام می دهند .
   کامیاب در پایان سخنان خود بیان کرد : مادرانی که داغدیده هستند و همسران خود را در راه دفاع از اسلام و انقلاب از دست داده اند در روند تربیتی بچه هایشان خیلی زحمت کشیدند که جای تقدیر و تشکر دارد و والده گرامی هم باید در این اداره به فرزندان خود افتخار کنند که با تحصیلات عالی خدمات شایانی برای جوانان انجام میدهند .
   در پایان این جلسه با اهدا گل و لوح تقدیر از خانواده شهیدان تقدیر شد .
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,494,327
تعداد بازدید امروز : 431
تعداد بازدید دیروز : 2,163
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.