جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دبیر فدراسیون کاراته کشور : کاراته فارس با رویکرد جدید به شکوفایی می رسد

   دبیر فدراسیون کاراته کشور : کاراته فارس با رویکرد جدید به شکوفایی می رسد

    دبیر فدراسیون کاراته کشور : کاراته فارس با رویکرد جدید به شکوفایی می رسد

   دبیر فدراسیون کاراته کشور کفت : با تلاش همه جانبه و با رویکرد جدید کاراته استان فارس در سطوح مختلف به شکوفایی خواهد رسید.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، محسن عاشوری که در مجمع انتخاباتی هیات کاراته استان فارس سخن می گفت با ابراز خرسندی از برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از هرگونه حاشیه اظهار داشت : خوشحالم که پس از یک وقفه دو ساله این رشته مهم در فارس صاحب مدیریت جدید شد و با وجودیکه در این مدت به صورت سرپرستی اداره می شد اما مدیران گذشته این هیات برای رشد این رشته ورزشی تلااش زیادی را از خود نشان دادند اما با توجه به ظرفیت و پتانسیل بالای کاراته فارس ، در شرایط فعلی جایگاه آن قابل قبول نیست .
   وی با تبریک به مدیریت جدید این هیات افزود: از بعد از انتخابات می توان برای رئیس جدید تفرقه و نفاق بوجود آورد اما در مقابل می توان با کمک همدلی و برادری شرایطی ایجاد کرد که کاراته فارس را در کشور و جهان سربلند کنیم ،زیرا با وجود مدیر موفقی مانند کامیاب زیرساختها و ابزار برای شکوفا شدن کاراته مهیا است و فقط تنها ویژگی پیشرفت و توسعه در کاراته بازدارندگی آن است.
   عاشوری خاطرنشان کرد: برنامه های فدراسیون هماهنگ با اداره کل ورزش و جوانان استان است پس رئیس جدید هیات باید با تفکرات و اهداف این اداره کل هم سو و هماهنگ باشد.
   دبیرفدراسیون کاراته در ادامه اضافه کرد: استان قزوین در ادوارگذشته هیچ نماینده ای در تیم ملی نداشت اما با یک برنامه ریزی مدون دریک دوره چهارساله توانست چهل درصد شاکله تیم ملی را تشکیل دهدو با کسب مدالهای خوشرنگ بین المللی نام این استان درکاراته کشور طنین انداز شود.
   عاشوری با بیان اینکه فارس پس ازتهران با 47 سال بیشترین قدمت را در بین استانهای کشور دارد گفت : درگذشته نفرات اصلی تیم ملی از استان فارس بودند ولی چند سالی است که این استان موقعیت خوبی درکاراته ندارد و فقط با تک ستاره درمسابقات حاضرمی شوند ولی چنانچه منبعد همدلی و همگرایی دراین هیات وجود داشته باشد قطعا در روند قهرمانی تاثیرگذار خواهد بود.
   دبیر فدراسیون کاراته در پایان تاکید کرد: هیات جدید باید بصورت ویژه به شهرستانها توجه کند و در زمینه استعدادیابی قدمهای خوبی برداشته شود تا درآینده نزدیک کاراته فارس دراوج قله های افتخار بدرخشد.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,494,348
تعداد بازدید امروز : 452
تعداد بازدید دیروز : 2,163
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.