جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • با رای اعضای مجمع / رئیس هیات کارات فارس انتخاب شد

   با رای اعضای مجمع / رئیس هیات کارات فارس انتخاب شد

   با رای اعضای مجمع / رئیس هیات کارات فارس انتخاب شد

   با رای اعضای مجمع احمد مبارکی به عنوان رئیس هیات کاراته استان فارس برگزیده شد و سکان این هیات را برای چهار سال بدست گرفت.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی ورزش و جوانان فارس ، مجمع انتخاباتی هیات کاراته استان فارس به منظور انتخاب رئیس هیات صبح روز دو شنبه 21 اسفند ماه با حضور آشوری دبیر فدراسیون کاراته کشور ، حیدر علی کامیاب کلانتری مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش ، کارشناسان حوزه معاونت ورزش اداره کل ، مدیران حراست و بازرسی اداره کل و اعضای مجمع شامل نمایندگان پنج شهرستان کازرون ، شیراز ، جهرم ، فسا و گراش، نماینده آموزش و پرورش ، نماینده مربیان ، داوران ، ورزشکاران و باشگاهها در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید.
   در این مجمع پس از ارایه برنامه های چهار ساله کاندیداها در نهایت پس از رای اعضای مجمع احمد مبارکی با کسب 12 رای از مجموع 16 رای ماخوذه با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس هیات کاراته استان فارس برای مدت چهار سال برگزیده شد.
   محسن زارعی و غلامرضا شرفی دیگر کاندیداهای این هیات به ترتیب 3 و 1 رای را به خود اختصاص دادند. و دو نفر از دیگر کاندیداها انصراف خود را پیش از برگزاری انتخابات اعلام کردند.
   گفتنی است پیش از این صمد ابراهیمی سرپرستی هیات کاراته استان را به عهده داشت .
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,309,366
تعداد بازدید امروز : 675
تعداد بازدید دیروز : 1,776
آخرین به روزرسانی : 1397/10/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.