جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس : نتیجه منفعل شدن جوانان رخت بر بستن امید و نشاط در جامعه است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس : نتیجه منفعل شدن جوانان رخت بر بستن امید و نشاط در جامعه است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس : نتیجه منفعل شدن جوانان رخت بر بستن امید و نشاط در جامعه است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: نتیجه منفعل شدن جوانان رخت بربستن امید و نشاط در جامعه است.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، حیدر علی کامیاب که شامگاه یکشنبه 20 اسفندماه در مراسم تقدیر از سازمان‌های مردم‌نهاد برگزارکننده مجمع ملی جوانان سخن می‌گفت با پراهمیت دانستن توجه به مطالبات جوانان گفت: باید از فاز تئوریک و ایده پردازی در خصوص لزوم توجه به جوانان بیرون آییم و بدون ترس و دلهره مسئولیت‌های مختلف را به جوانان واگذار کنیم.
   وی بابیان اینکه بهترین سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری پرنیروی انسانی است افزود: درصورتی‌که یک خانواده و یک جامعه افراد متخصص داشته باشد؛ آن خانواده و جامعه، توسعه‌ی اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی خواهد داشت، در غیر آن نمی‌توان هیچ‌گونه چشم‌انداز اقتصادی، اجتماعی و سیاسی را در یک جامعه، تصور کرد.
   کامیاب گفت: ازاین‌رو، لازم است تا دولتمردان، جامعه، نهادهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و خانواده‌ها به سرمایه‌گذاری بر نسل جوان، توجه لازم داشته باشند تا با این کار، امنیت اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و رفاهی جامعه را تأمین و تضمین کند.
   وی با اشاره به سیاست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در راستای توجه به جوانان گفت: در آغاز به کار دولت یازدهم و براثر بی‌توجهی‌های سال‌های گذشته تعداد سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه جوانان به کمتر از تعداد انگشتان دودست کاهش‌یافته بود اما با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در طول سه و سال و نیم گذشته تاکنون این تعداد سازمان مردم‌نهاد فعال به تعداد سال‌های 83 و 84 در حال نزدیک شدن است.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس نتیجه‌ای سیاست را نزدیک شدن جوانان استان فارس به مرز خودباوری دانست و افزود: یکی از آثار این خودباوری و اعتماد به جوانان برگزاری برنامه‌های بزرگ ملی و بین‌المللی توسط جوانان شهر شیراز و استان فارس باکیفیتی مثال‌زدنی است.
   کامیاب برگزاری مثال‌زدنی 8 برنامه در قالب پروژه پایتختی جوانان جهان اسلام را کاری بزرگ دانست که توسط جوانان فعال در سازمان‌های مردم‌نهاد استان انجام‌گرفته و سپس گفت: امروز OIC در ارزیابی‌های خود از جوانان استان فارس به‌عنوان مدیرانی توانمند، باانگیزه و قابل‌تقدیر یاد می‌کند.
   وی برگزاری مجمع ملی جوانان کشور را نیز یکی از کارهای بزرگ انجام‌گرفته توسط جوانان این استان عنوان کرد و گفت: به گفته بسیاری از کسانیکه در این مجمع حضور داشتند، این برنامه در حد و اندازه یک برنامه بین‌المللی انجام گرفت.
   کامیاب در بخش دیگری از صحبت‌هایش به نقش محمدمهدی تند گویان در ایجاد خودباوری و افزایش انگیزه بین جوانان اشاره کرد گفت: «انصافاً مهندس تند گویان و گروه همراه او هم جوان باورند هم جوان یاورند و هم جوان فکر»
   وی در پایان با تشکر از استاندار فارس و معاون سیاسی امنیتی و امور اجتماعی این استانداری که به گفته وی در تحقق برنامه‌های اداره‌ی متبوعش در حوزه جوانان همواره اداره کل ورزش و جوانان فارس را همراهی کرده‌اند افزود: «جا دارد یک خدا قوت جانانه به آقای رضایی معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل و همکارانشان بگوییم چراکه توجه و علاقه این گروه به جوانان نیز نقش بسزایی در به ثمر رسیدن برنامه‌های خوب دو سه سال گذشته در حوزه جوانان داشته است»
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,496,597
تعداد بازدید امروز : 915
تعداد بازدید دیروز : 1,786
آخرین به روزرسانی : 1398/01/04
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.