جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • با حضور مسوولان استانی : عملیات اجرایی دو پروژه ورزشی در آباده آغاز شد

   با حضور مسوولان استانی : عملیات اجرایی دو پروژه ورزشی در آباده آغاز شد

   با حضور مسوولان استانی : عملیات اجرایی دو پروژه ورزشی در آباده آغاز شد

   با حضور نماینده مجلس و مدیر کل ورزش و جوانان فارس عملیات اجرایی سالن ورزشی چند منظوره روستای خسرو شیرین و زمین چمن مصنوعی در روستای محمد آباد شهرستان آباده آغاز گردید و کلنگ آن به زمین زده شد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی ورزش و جوانان فارس ، با حضور دکتر رحیم زارع نماینده مردم شهرستانهای آباده ، خرمبید و بوانات در مجلس شورای اسلامی ، حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان ، فلامرز عمادی مشاور مدیر کل در امور شهرستانها ، فرماندار آباده ، روح الله عبدالهی رئیس اداره ورزش و جوانان آباده ، اعضای شورای شهر ، بخشداران و تنی چند از دیگر مسوولان محلی عملیات اجرایی سالن ورزشی چند منظوره روستای خسرو شیرین و زمین چمن مصنوعی در روستای محمد آباد آغاز و کلنگ این پروژه های ورزشی به زمین زده شد.
   سالن ورزشی روستای خسرو شیرین با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال و پروژه زمین چمن مصنوعی روستای محمد آباد با اعتبار 2 میلیارد ریال از محل اعتبارت ملی و استانی این پروژه های ورزشی هر یک به مساحت 1200 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 200 میلیون احداث می شود.
   گفتنی است مدیر کل ورزش و جوانان فارس و هیات همراه از اماکن و تاسیسات ورزشی و پروژه های در دست احداث روستای صغاد این شهرستان نیز بازدید کردند.
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,235,694
تعداد بازدید امروز : 3,313
تعداد بازدید دیروز : 2,274
آخرین به روزرسانی : 1397/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.