جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رئیس اداره حقوقی: مالکیت ورزش و جوانان بر اراضی ورزشگاه بزرگ پارس شیراز قطعی شد

   رئیس اداره حقوقی: مالکیت ورزش و جوانان بر اراضی ورزشگاه بزرگ پارس شیراز قطعی شد

   رئیس اداره حقوقی: مالکیت ورزش و جوانان بر اراضی ورزشگاه بزرگ پارس شیراز قطعی شد

   رئیس اداره حقوقی اداره کل ورزش و جوانان فارس از مالکیت قطعی بر 16 هکتار اراضی ورزشگاه بزرگ پارس شیراز خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس ، مریم صدیقی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل با بیان این مطلب اظهار داشت : اداره کل ورزش وجوانان استان فارس در سال 1384یک قطعه زمین به مساحت 67 هکتار از اراضی پلاک2143 را از اداره کل راه و شهرسازی استان فارس خریداری نمود که از همان سال تاکنون در ضلع غربی اراضی خریداری شده شرکتی با نام کشت وصنعت عادل شیراز به صورت غیرقانونی خود را مالک و متصرف میزان 16 هکتار از اراضی یادشده دانسته و به انحاء مختلف منجمله اقدام جهت تغییر کاربری از ورزشی به صنعتی،کاشت نهال در اراضی معترض عنه و... سعی بر تثبیت غیرقانونی مالکیت خود داشته است.
   وی بیان کرد: باعنایت به سابقه ملی بودن اراضی موصوف کمیسیون ماده 32 اصلاحی قانون حفاظت وبهره برداری از جنگل ها و مراتع جهادکشاورزی استان فارس، در تاریخ 18/4/90رأی بر استرداد 16هکتار اراضی متصرفی شرکت کشت وصنعت وتثبیت مالکیت اداره کل ورزش وجوانان فارس برآن صادر که منجر به اعتراض شرکت کشت وصنعت در دیوان عدالت اداری گردید.
   صدیقی افزود: اداره کل ورزش و جوانان فارس به جهت احقاق حقوق خود بر اراضی موصوف عنه در سال 1394 نسبت به طرح دعوی ورود ثالث اقدام که در نهایت منجر به صدور رأی قطعی تثبیت مالکیت اداره کل ورزش وجوانان فارس بر میزان 16 هکتار اراضی معترض عنه ورزشگاه بزرگ پارس گردیده است.
   رئیس اداره حقوقی اداره کل به جهت دسترسی به این توفیق از مدیران وقت وفعلی اداره کل امورحقوقی وزارت به جهت همکاری صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,235,619
تعداد بازدید امروز : 3,238
تعداد بازدید دیروز : 2,274
آخرین به روزرسانی : 1397/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.