جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • با حضور مسوولان/ عملیات اجرایی دو زمین چمن مصنوعی در آباده آغاز شد

   با حضور مسوولان/ عملیات اجرایی دو زمین چمن مصنوعی در آباده آغاز شد

   با حضور مسوولان/ عملیات اجرایی دو زمین چمن مصنوعی در آباده آغاز شد

   با حضور نماینده مجلس و مدیر کل ورزش و جوانان فارس و مسوولان محلی عملیات اجرایی دو زمین چمن مصنوعی در شهرستان آباده آغاز گردید و کلنگ آن به زمین زده شد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس ، با حضور دکتر رحیم زارع نماینده مردم شهرستانهای آباده ، خرمبید و بوانات در مجلس شورای اسلامی ، حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان ، فلامرز عمادی مشاور مدیر کل در امور شهرستانها ، فرماندار آباده ، روح الله عبدالهی رئیس اداره ورزش و جوانان آباده ، اعضای شورای شهر ، بخشداران و تنی چند از دیگر مسوولان محلی عملیات اجرایی دو زمین چمن مصنوعی در بخش دهدق و شورجستان شهرستان آباده آغاز شد و کلنگ این پروژه های ورزشی به زمین زده شد.
   نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل ورزش و جوانان فارس در آیین کلنگ زنی این پروؤه ها بر لزوم توجه به زیر ساختهای ورزشی در دولت تدبیر و امید و همچنین افزایش سرانه ورزشی در شهرستانها ، به منظور مهیا شدن فضاهای ورزشی جهت تمرین و انجام فعالیتهای ورزشی نوجوانان و جوانان و مردم علاقمند منطقه تاکید شد.
   این پروژه های ورزشی هر یک به مساحت 1200 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت نفت احداث می شود که در مدت زمان 6 ماه به بهره برداری خواهد رسید و در اختیار مردم و علاقمندان به ورزش قرار می گیرد.
   گفتنی است مدیر کل ورزش و جوانان فارس و هیات همراه همچنین از اماکن و تاسیسات ورزشی و پروژه های در دست احداث بخش های ایزدخواست و خسروشیرین از توابع این شهرستان نیز بازدید کردند.
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,235,739
تعداد بازدید امروز : 3,358
تعداد بازدید دیروز : 2,274
آخرین به روزرسانی : 1397/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.