جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سرمربی تیم فوتسال ارژن:حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان باعث بقای ما در لیگ برتر شد

   سرمربی تیم فوتسال ارژن:حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان باعث بقای ما در لیگ برتر شد

    سرمربی تیم فوتسال ارژن:حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان باعث بقای ما در لیگ برتر شد

   سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز با اشاره به حمایت های حیدر علی کامیاب گفت:در این فصل اداره کل ورزش و جوانان در حد توان از تیم ارژن حمایت نمود و پاداش های خوبی به بازیکنان ما پرداخت کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس ،حمیدکمالی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل و در حاشیه دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان فارس با بیان این مطلب افزود: در 3 سالی که تیم ارژن در لیگ دسته یک حضور داشت تیم ما هیچ حمایتی نشد تا زمانی که حیدر علی کامیاب سکان ورزش فارس را در دست گرفت و با حمایت های وی ما همان سال به لیگ برتر بازگشتیم.
   سرمربی تیم فوتسال ارژن ادامه داد:در کنار حمایت های مادی، مدیر کل شخصا به ما تماس می گرفت و پیگیر مشکلات ما بود که ازهمینجا از طرف خودم و مدیرعامل تیم از ایشان تشکر میکنم.
   کمالی همچنین گفت :در سال جاری کارخانه لبنیات ارژن شیراز با مشکلات مالی زیادی مواجه شد که خوشبختانه این مشکلات نیز در حال پایان یافتن است.
   وی شرایط تیم خود را مطلوب توصیف نمود و بیان کرد : با توکل به خدا و با حمایت تماشاگران و همت بازیکنان بازی ما قبل آخر خود را مقابل تیم هیات فوتبال قم پیروز شدیم و خوشبختانه در لیگ برتر فوتسال کشور ماندگار شدیم و بازی آخر ما مقابل مقاومت قرچک تشریفاتی خواهد بود.
   سر مربی تیم فوتسال لبنیات ارژن شیراز در پایان عنوان کرد: اگر چه استحقاق تیم لبنیات ارژن در بالای جدول است اما امیدوارم با حمایت هایی که در فصل از سوی مسوولان خواهد شد بتوانیم در بین چهار تیم اول جدول رده بندی باشیم.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,111,163
تعداد بازدید امروز : 1,826
تعداد بازدید دیروز : 3,307
آخرین به روزرسانی : 1397/07/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.