جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دیدار مدیر کل ورزش و جوانان با پیشکسوت ورزش فوتبال / این بار هوشنگ فروزند

   دیدار مدیر کل ورزش و جوانان با پیشکسوت ورزش فوتبال / این بار هوشنگ فروزند

   دیدار مدیر کل ورزش و جوانان با پیشکسوت ورزش فوتبال / این بار هوشنگ فروزند

   مدیر کل ورزش و جوانان فارس شب گذشته با هوشنگ فروزند پیشکسوت ورزش فوتبال استان دیدار کرد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس ، حیدر علی کامیاب شامگاه یکشنبه به اتفاق تنی چند از مسوولان و اعضای انجمن پیشکسوتان استان با حضور در منزل هوشنگ فروزند یکی از پیشکسوتان فوتبال شهر شیراز و استان فارس دیدار و گفتگو کرد .
   مدیر کل ورزش و جوانان فارس در این دیدار با قدردانی از مسوولان انجمن پیشکسوتان استان در سخنان کوتاهی ابراز داشت: از آقای منصور سپهری رئیس هیات مدیره انجمن پیشکسوتان فارس به جهت هماهنگی و برنامه ریزی دیدار با بزرگان و پیشکسوتان ورزش تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم با حضور در کنار پیشکسوتان قدردان زحمات این عزیزان باشیمگ
   کامیاب با اشاره به اینکه پیشکسوتان بهترین لحظات دوران زندگی خود را صرف جوانان نموده اند افزود: در واقع پیشکسوتان و بزرگان ورزش بهترین لحظات دوران زندگی خود را صرف تربیت نوجوانان و جوانان نموده اند که اینها امروز بتوانند در کنار شما در عرصه های مختلف برای کشور و استان خود افتخار کسب نمایند.
   وی دیدار با پیشکسوتان را یک فرصت برای خدمت بیشتر عنوان کرد و گفت: وقتی با این بزرگان دیدار می کنیم در حقیقت به ما انرژی و در وجودمان روحیه مضاعفی را ایجاد می کند تا بتوانیم با انگیزه بالاتر به ورزش و جوانان استان خدمت کنیم .
   مدیر کل ورزش و جوانان همچنین بیان کرد : حاصل عمر این بزرگواران همین جوانان هستند در دوران دفاع مقدس با دشمن مبارزه کردند و نگذاشتند دشمن حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی را تسخیر کند و در حال حاضر هم در جای جای این کشور پهناور دارای مسوولیت هستند و به این جوانان و مردم خدمت می کنند.
   در این دیدار هوشنگ فروزند به بیان خاطراتی از دوران ورزشی خود پرداخت وپیشکسوتان حاضر در جلسه هم با ارایه دیدگاهها و نقطه نظرات خود ، ضمن قدردانی از مدیر کل ورزش و جوانان خواستار استمرار این چنین برنامه ها شدند.
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,111,146
تعداد بازدید امروز : 1,809
تعداد بازدید دیروز : 3,307
آخرین به روزرسانی : 1397/07/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.