جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نشست صمیمانه نماینده شهرستان اقلید با رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان

   نشست صمیمانه نماینده شهرستان اقلید با رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان

   در نشستی صمیمی با حضور سید حسین افضلی نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی و رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان، مسائل و مشکلات پیش روی ورزش شهرستان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس به نقل از اداره ورزش و جوانان شهرستان اقلید، در این نشست حسن مسعودی رئیس اداره در ابتدا ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی و با تقدیر از حسن توجه دکتر افضلی نماینده مردم اقلید در حمایت از جامعه ورزشی ، به ارائه گزارش عملکرد ورزش و جوانان و تشریح چشم انداز ورزش شهرستان پرداخت.
   مسعودی در ادامه مشکلاتی از قبیل کمبود اعتبار هیأت های ورزشی، کمبود امکانات ورزشی، عدم تجهیز اماکن ورزشی، سیستم گرمایش، بالابر، خانه بوکس، استخر ذخیره آب، زورخانه اباصالح المهدی(عج)و قمر بنی هاشم(ع)و اماکن روباز و سرپوشیده روستایی، پروژه های نیمه تمام روستایی و شهری و ... اشاره کرد و از نماینده خواست در خصوص رفع موانع مطرح شده همراهی نماید.
   سپس دکتر افضلی ضمن تشکر از مسوولین اداره ورزش و جوانان، تدوین سند چشم انداز ورزش را بسیار مهم توصیف کرد و افزود: در سایه این مهم موفقیت های زیادی حاصل شده و می شود، لذا از کلیه کسانی که در این راستا قدم بر می دارند اعم از مسئول و مربی و ورزشکار قدردانی می نمایم.
   وی خاطر نشان کرد مشکلات را به تفکیک و مکتوب اعلام تا مورد پیگیری قرار گیرد.
   افضلی در خاتمه از پروژه ها و اماکن مجموعه ورزشی انقلاب بازدید به عمل آورد.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,240,668
تعداد بازدید امروز : 4,507
تعداد بازدید دیروز : 3,780
آخرین به روزرسانی : 1397/09/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.