جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جلسه مشترک هیأت های شنا و نجات غریق اقلید با حضور معاون فرماندار

   جلسه مشترک هیأت های شنا و نجات غریق اقلید با حضور معاون فرماندار

   جلسه مشترک هیأت شنا و نجات غریق اقلید با حضور معاون فرماندار پیرامون مسائل و مشکلات و مرتفع شدن آن در اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اقلید، این نشست صبح روز پنج شنبه چهاردهم دیماه با حضور معاون فرماندار، معاون اداره ورزش و جوانان و اعضای هیأت های شنا و نجات غریق و کادر مدیریتی استخر شهیدان عباس نژاد در اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه مریم نیکوکار معاون اداره ورزش و جوانان ضمن خیرمقدم، از هماهنگی و همکاری تنگاتنگ هیأت های شنا و نجات غریق سخن گفت و افزود هر دو هیأت در واقع یکی هستند و به نوعی برای بهبود وضعیت موجود شنا تلاش می کنند.
   سپس نیکوکار به شرح اجمالی از فعالیت های چند ساله این دو رشته ورزشی پرداخت و نیز با اشاره به برخی مشکلات در تنها استخر این شهرستان از جمله نداشتن جکوزی و... خواهان همکاری بیشتر بمنظور رفع موانع موجود شد.
   در ادامه خلیل بزرگی معاون فرماندار با تشکر از حضور اعضای هیأت های یاد شده در یک جمع بندی کلی با اشاره به پیگیری مطالبات ورزشکاران و نیز اهمیت برنامه های هر دو هیأت خاطر نشان کرد، انتظار می رود با برنامه ریزی دقیق تر ترتیبی اتخاذ شود تا با توجه به امور نجات غریق در جهت حفظ و حراست از استخر و نیز آموزش های مؤثر شنا توسط مربیان و حمایت کادر مدیریتی استخر شاهد رشد و شکوفایی شناگران اقلیدی در سطح استان و کشور باشیم.
   گفتنی است در پایان این نشست مشترک، از کارکنان استخر شهیدان عباس نژاد با اهداء هدیه و لوح تقدیر، تشکر و قدردانی بعمل آمد.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,235,657
تعداد بازدید امروز : 3,276
تعداد بازدید دیروز : 2,274
آخرین به روزرسانی : 1397/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.