جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری مسابقات دو ومیدانی کارکنان دولت

   برگزاری مسابقات دو ومیدانی کارکنان دولت

   مسابقات دوومیدانی بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج در 5 ماده بین کارکنان دولت در محل پیست دو ومیدانی مجموعه ورزشی تختی آباده با شور و هیجان خاصی برگزار شد.

   مسابقات دوومیدانی بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج در 5 ماده بین کارکنان دولت در محل پیست دو ومیدانی مجموعه ورزشی تختی با شور و هیجان خاصی برگزار شد.
   در ماده پرتاب وزنه که با شرکت 9 نفر برگزار شد تقی جان نثار محمد از اداره ورزش و جوانان مقام اول –سعید نفر از بانک کشاورزی مقام دوم –علی ایزدی از اداره دارایی مقام سوم را کسب نمودند.
   در ماده دوی 100متر علی ایزدی از اداره دارایی و احمد رضا رستمی از اداره آموزش و پرورش و سعید نفر از بانک کشاورزی بترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب نمودند.
   در ماده پرش طول مجتبی مردانی از اداره آموزش و پرورش مقام اول و هاشم عبداللهی و علی ایزدی از اداره دارایی بترتیب به مقامهای دوم و سوم دست یافتند.
   در ماده دوی 800 متر مجتبی مردانی و جمشید محمدی ازاداره آموزش و پرورش و جمال احمدی از اداره پست بترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب نمودند.
   در ماده دوی 3000 متر جواد گلشن از اداره آموزش و پرورش و سعید نفر از بانک کشاورزی و مجتبی مردانی ازاداره آموزش و پرورش مقامهای اول تا سوم را از آن خود کردند.
   در مجموع پنجگانه مجتبی مردانی وعلی ایزدی و سعید نفر بترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب نمودند در پایان حکم قهرمانی و جوایزی به رسم یادبود به قهرمانان اهدا شد.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 619,965
تعداد بازدید امروز : 425
تعداد بازدید دیروز : 1,161
آخرین به روزرسانی : 1397/02/06
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.