جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • با حضور پیشکسوتان ورزش کشور / آیین تجلیل از خیرین ورزش یار لارستان برگزار شد

   با حضور پیشکسوتان ورزش کشور / آیین تجلیل از خیرین ورزش یار لارستان برگزار شد

   با حضور پیشکسوتان ورزش کشور / آیین تجلیل از خیرین ورزش یار لارستان برگزار شد

   طی مراسمی با شکوه و با حضور مسوولان استان و پیشکسوتان فوتبال کشور آیین تجلیل از خیرین ورزش یار شهرستان لارستان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس ، همزمان با هفته وحدت و سالروز میلاد با سعادت پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) آیین تجلیل از خیرین ورزش یار لارستان با حضور دکتر جعفر پور نماینده مردم شهرستانهای لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، حیدرعلی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس ،خلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان ، امام جمعه لارستان ، علی کفاشیان نایب رییس فدراسیون فوتبال کشور ، سید محمد هادی آیت الهی ، علی فتح الله زاده ، سردار عزیز محمدی، بزرگان فوتبال کشور از جمله حمید استیلی، رضا شاهرودی ، غلامحسین پیروانی و تنی چند تن از پیشکسوتان ورزش استان و کشور در سالن همایش فرمانداری لارستان برگزار شد.
   در این همایش مدیر کل ورزش و جوانان فارس بر لزوم احترام و تکریم از پیشکسوتان ورزش یار که در جهت سرمایه گذاری در ورزش پیشگام شده اند تاکید کرد و افزود: بر خود وظیفه میدانیم به جهت توجه این قشر به ورزش و زیر ساختهای ورزشی دست یکایک این عزیزان را ببوسیم .
   کامیاب بیان کرد: خوشبختانه در این منطقه افرادی هستند که به عنوان خیر به یاری ورزش و جوانان آمده اند که نمونه بارز آن ساخت واحداث مجموعه زیبا و منحصر به فرد منیری در لارستان و مجموعه ورزشی محبی در گراش و همچنین حمایت آقای راستی از تیم هندبال بانوان لارستان و نیز آقای وحید جعفری اشاره کرد که خدمات ارزشمندی به ورزش این منطقه از جنوب استان نموده اند.
   مدیر کل ورزش و جوانان فارس در پایان سخنان خود گزارشی از اقدامات انجام گرفته در سه سال گذشته در حوزه ورزش و جوانان استان را نیز ارایه کرد.
   در ادامه این همایش دکتر جعفر پور نماینده مردم شهرستانهای لارستان ، خنج و گراش نیز در سخنان کوتاهی با بیان اینکه ورزش یک مقوله فرهنگی است گفت: در کمیسیون فرهنگی مجلس به ورزش به عنوان یک ابزار فرهنگی به آن توجه جدی می شود و امیدوارم با تصمیمات خوبی که اتخاذ خواهد شد اتفاقات خوب و شایسته ای در این حوزه برای ورزش کور رقم بخورد.
   وی در پایان سخنان خود از همه افرادی که به عنوان خیر به کمک و یاری ورزش آمده اند تشکر و قدردانی کرد.
   در پایان این همایش که به ابتکار وحید جعفری خیر نیک اندیش و همچنین همکاری صمیمانه محمد حسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان برگزار شده بود از تعدادی از خیرین ورزش یار شهرستان لارستان با اهداء لوح سپاس قدردانی شد.
   گفتنی است در این مراسم غلامحسین پیروانی مداح و پیشکسوت ورزش کشور و استان به مناسبت میلاد نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) به اشعار سرایی و مولود خوانی پرداخت که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,235,691
تعداد بازدید امروز : 3,310
تعداد بازدید دیروز : 2,274
آخرین به روزرسانی : 1397/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.