جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • آیین تجلیل از برترین های کارکنان دولت در رشته های مختلف ورزشی برگزار شد

   آیین تجلیل از برترین های کارکنان دولت در رشته های مختلف ورزشی برگزار شد

   آیین تجلیل از برترین های کارکنان دولت در رشته های مختلف ورزشی برگزار شد

   طی مراسمی و با حضور مسوولان در تالار همایش های شورای شهر شیراز از برترین های کارکنان دولت در رقابت های ورزشی هفته تربیت بدنی و ورزش تجلیل شد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس ، رقابتهای ورزشی در هفته تربیت بدنی و ورزش ویژه کارکنان دولت در رشته های دارت ، پینگ پنگ ، طناب کشی ، آمادگی جسمانی و والیبال در بخش بانوان و رشته های دارت ، طناب کشی ، پینگ پنگ ، آمادگی جسمانی ، فوتسال و والیبال در بخش آقایان برگزار شد.
   بر اساس این گزارش با برگزاری این رقابت ها و معرفی نفرات و تیم های برتر و با حضور دکتر اسد مدیر کل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ، محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش اداره کل ، برخی اعضای شورای اسلامی شهر شیراز ، ورزشکاران و قهرمانان از سوی اداره کل ورزش و جوانان فارس از کارکنان برتر در رشته های مختلف ورزشی با اهداء لوح سپاس و هدایا تجلیل شد.
   در این مراسم از مدیران کل سه دستگاه بنیاد شهید ، بنیاد مسکن و راه و شهر سازی به عنوان مدیران برتر در حوزه ورزش کارکنان نیز قدردانی شد.
   این برنامه با همکاری حوزه معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ، گروه ورزش همگانی و هیات انجمن های ورزشی استان به طرز با شکوهی به اجراء در آمد.
   هفته تربیت بدنی و ورزش از 26 مهر تا 2 آبان ماه نام گذاری شده است که همه ساله به این مناسبت برنامه های متنوع ورزشی در سراسر کشور برگزار می شود.
   گالری
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,235,616
تعداد بازدید امروز : 3,235
تعداد بازدید دیروز : 2,274
آخرین به روزرسانی : 1397/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.