جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • معاون توسعه امور ورزش / صحت ، سلامت و امانت داری مجامع انتخاباتی از اهداف دیگر حوزه ورزش است

   معاون توسعه امور ورزش / صحت ، سلامت و امانت داری مجامع انتخاباتی از اهداف دیگر حوزه ورزش است

   معاون توسعه امور ورزش / صحت ، سلامت و امانت داری مجامع انتخاباتی از اهداف دیگر حوزه ورزش است

   معاون توسعه امور ورزش استان گفت: در برگزاری مجامع انتخاباتی صحت ، سلامت و امانت داری یکی دیگر از اهداف ما در حوزه معاونت ورزش خواهد بود.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس ، محسن سالاری که دوشنبه در مجمع انتخاباتی هیات ژیمناستیک استان فارس سخن می گفت با بیان این مطلب اظهار داشت : سیاستهای اداره کل در برگزاری مجامع انتخاباتی احترام به خرد جمعی است و تبلور این خرد جمعی و احترام به این نوع تفکر ، احترام و پذیرفتن آنچه اعضای مجمع می خواهد و مد نظر آنهاست مورد نظر اداره کل هم خواهد بود.
   وی با بیان اینکه اداره کل در هیچ مجامعی از کاندیدایی جانبداری نخواهد کرد تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی از کاندیدایی در مجامع انتخاباتی جانبداری نکرده و نخواهد کرد و آنچه که مجمع تصمیم می گیرد منتخب اعضای مجمع است و قطعا منتخب اداره کل هم خواهد بود.
   سالاری تاکید کرد: فرد انتخاب شده از سوی مجمع به عنوان رئیس هیات از حمایتهای اداره کل ورزش و جوانان و همچنین فدراسیون برخوردار خواهد بود تا بتواند در ادامه راه به توفیقات موثری در آن رشته ورزشی دست یابد.
   معاون توسعه امور ورزش به تشکیل کمیته فنی جهت افراد ثبت نام شده اشاره کرد و افزود: کمیته فنی در حوزه معاونت ورزش تشکیل گردیده است تا افرادی که به عنوان کاندیدا برای احراز پست ریاست هیات ثبت نام می نمایند صلاحیت آنان از نظر فنی و برنامه ای در این کمیته بررسی شود و در صورت تائید این کمیته فرد مورد نظر می تواند به عنوان نامزد در مجمع انتخاباتی هیات حضور یابد که این روال به عنوان سیاست حوزه ورزش در برگزاری مجامع انتخاباتی اعمال خواهد شد.
   سالاری بیان کرد: هر فرد باید در راستای سیاستها و اهداف اداره کل ورزش و جوانان برنامه های خود را تدوین کرده و ضمن ارایه آن بداند حضورش در هیات مربوطه موثر خواهد بود .
   معاون توسعه امور ورزش در پایان سخنان خود تاکید کرد: اداره کل ورزش و جوانان تاکید بر برگزاری سلامت و امنیت مجامع انتخاباتی است و اینکه هر فرد در جایگاه خود و بر اساس شاخصهای تعریف شده انتخاب شده و به عنوان عضو مجمع در مجامع انتخاباتی حضور یابد و حق رای داشته باشد.
   گفتنی است در مجمع انتخاباتی هیات ژیمناستیک استان فارس عباسعلی توانا با کسب اکثریت آراء (11 رای ) بار دیگر به عنوان رئیس هیات ژیمناستیک استان فارس برای مدت چهار سال برگزیده شد.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,106,475
تعداد بازدید امروز : 445
تعداد بازدید دیروز : 2,935
آخرین به روزرسانی : 1397/07/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.