جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شادمان مخزن قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان 96 شد

   شادمان مخزن قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان 96 شد

    شادمان مخزن قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان 96 شد

   فینال مسابقات فوتسال جام رمضان شیراز با حضور مسئولین و علاقمندان به ورزش برگزار شد و تیم شادمان مخزن به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات رسید.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس به نقل ازهیئت فوتبال شیراز، مسابقات فوتسال جام رمضان سال 96 شیراز با شرکت 23 تیم ودر قالب 6گروه درماه مبارک رمضان آغاز و تیمها به رقابت پرداختند.در این مرحله دو تیم از هر گروه به مرحله دوم راه یافت و سپس در مرحله دوم مسابقات نیز دوازده تیم در چهار گروه سه تیمی به رقابت پرداختندتا تیمهای شرکت کننده در مرحله یک هشتم مشخص شوند.
   ایزد پناه مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال شیراز افزود: در مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات تیمهای شادمان مخزن وزنده یادسلیمی فرد با غلبه بر حریفان خود توانستند به مرحله فینال و تیمهای فرهنگ و پخش سروبه مرحله رده بندی راه یابند.
   وی با اشاره به اینکه در طول این دوره از مسابقات سالنهای شهدای شلمچه وشهید ابوالفتحی میزبان این بازیها بودند ادامه داد: در نهایت روز شنبه 24 تیرماه سالن شهیدابوالفتحی شیرازمیزبان بازی رده بندی و فینال این دوره از مسابقات بود که دربازی فینال در وقت قانونی، هر دو تیم به نتیجه مساوی رضایت دادند و در ضربات پنالتی تیم شادمان مخزن توانست با شکست حریف خود به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد و در بازی رده بندی نیز تیم پخش سرو موفق شد باغلبه بر تیم فرهنگ به مقام سومی برسد و احمد دهقان با زدن 12گل از تیم زنده یاد سلیمی فرد به عنوان اقای گل و تیم منتظران مهدی (عج)شهرک سعدی نیزبه عنوان تیم اخلاق این دوره از مسابقات انتخاب شدند.
   گفتنی است درمراسم اختتامیه این دوره از مسابقات از زحمات ارزشمند محمد جواد سالک نژاد و علیرضا یگانه در عرصه داوری کشوری تجلیل شد.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 678,987
تعداد بازدید امروز : 694
تعداد بازدید دیروز : 2,259
آخرین به روزرسانی : 1397/03/06
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.