جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اقلید آماده استقبال از دوندگان جاده ولایت

   اقلید آماده استقبال از دوندگان جاده ولایت

   اقلید آماده استقبال از دوندگان جاده ولایت

   با حضور فرماندار ،معاون فرماندار و رئیس اداره ورزش وجوانان و رئیس دبیرخانه جشنواره نسیم ولایت و تعدادی از رؤسای ادارات و نهادهای شهرستان جلسه هماهنگی استقبال از کاروان دوندگان جاده ولایت در فرمانداری اقلید برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس به نقل از اداره ورزش و جوانان شهرستان اقلید ،حسن مسعودی رئیس اداره ورزش و جوانان در جلسه هماهنگی کاروان دو جاده ولایت،اظهار داشت: روز شنبه ۲مرداد ماه کاروان دوندگان جاده ولایت وارد شهرستان اقلید می‌شود.
   مسعودی بابیان اینکه مسئولان و مردم و ورزشکاران به استقبال دوندگان جاده ولایت می‌آیند گفت: انتظار می‌رود همه ادارات برای استقبال از این کاروان مشارکت لازم را داشته باشند.
   وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی نظم و امنیت این مراسم را فراهم می‌کند، و هلال احمر و شبکه بهداشت پوشش امدادی و پزشکی کاروان را به عهده دارند عنوان کرد: این دوندگان مسیر ۲۰۰۰کیلومتری و حمل پرچم سبز رضوی مسیر حرکت امام رضا(ع) از مدینه تا مرو را با عبور از شهرهای شلمچه، خرمشهر، آبادان،اهواز، بهبهان از استان خوزستان، دهدشت و یاسوج از استان کهگیلویه و بویراحمد، اقلید در فارس، دهشیر، یزد و طبس، نیشابور از خراسان رضوی پرچم رضوی را بر فراز گنبد طلایی نصب می‌کنند.
   گفتنی است : همایش دوندگان جاده ولایت همه ساله از مسیر شلمچه تا مرقد مطهر ثامن الحجج (ع) در مشهد مقدس طی مراسم خاص و با شکوهی برگزار میگردد.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 678,985
تعداد بازدید امروز : 692
تعداد بازدید دیروز : 2,259
آخرین به روزرسانی : 1397/03/06
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.