جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • روی خط ورزش و جوانان آباده

   روی خط ورزش و جوانان آباده

   روی خط ورزش و جوانان آباده

   بر اساس اعلام مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان آباده :

   *6 ورزشکار موی تای آباده به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
   مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی ورزشهای رزمی(انجمن ملی موی تای) بانوان رده سنی نوجوانان و جوانان در تاریخ 17 و 18 تیرماه 96 در تهران برگزارشد و تیم موی تای بانوان آباده با مربیگری مهتاب حق طلب توانست در این مسابقات شرکت کند و با دریافت 6 مدال رنگارنگ به اردوی تیم ملی راه یابد.
   ملیکا چتر فیروزه در رده سنی نوجوانان و زهرا سروری رده سنی جوانان مقام اول .نگین بیگی و فائزه فالی در رده سنی نوجوانان مقام دوم و کیمیا کیومرثی و نازنین بیگی رده سنی نوجوانان مقام سوم این دور از مسابقات را کسب نمودند.
   *برگزاری مسابقات والیبال بانوان بمناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب
   مسابقات والیبال بانوان با شرکت 15 تیم به نامهای پادگان. پیام. استقلال. سورن. فجر صغاد. پارس. امید صغاد. تارا. بهمن. تجارت. دنا. مسجد. ابرکوه. یاسین. شبکه بهداشت از تاریخ 19 تیرماه 96 بمناسبت هفته عفاف و حجاب در سالن ورزشی آزادی مجموعه ورزشی تختی در حال برگزاری می باشد و تا تاریخ 28 تیرماه ادامه دارد .
   این مسابقات در 3 گروه 5 تیمی در حال برگزاری می باشد. قضاوت این دور از مسابقات خانمها برزگر. علینوری. لطفعلیان و سبزعلیان و فتحی بر عهده دارند.
   *برگزاری پیاده روی بمناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب
   بمناسبت گرامیداشت هفته ی عفاف و حجاب و گرامیداشت هفته پهلوانی و زورخانه ای همایش پیاده روی خانوادگی با حضور تعداد زیادی از خانواده ها و ورزشکاران در تاریخ 23 تیرماه 96 در محل کوهپایه خواجه آباده با همت اداره ورزش و جوانان و هیات ورزشهای همگانی و هیات پهلوانی و زورخانه ای و همکاری اداره میراث فرهنگی شهرستان برگزار شد.
   در این مراسم علاوه بر اجرای ورزش صبحگاهی. ورزش زورخانه با همکاری زورخانه پهلوان اکبر خیامی در محل کوهپایه اجرا شد.
   در پایان این همایش از طرف اداره ورزش و جوانان و اداره میراث فرهنگی و اسپانسرها به قید قرعه به شرکت کنندگان چند کمک هزینه سفر مشهد مقدس و جوایز دیگر اهدا گردید.
   *اجرای برنامه پهلوانی و زورخانه در پارک شهر
   بمناسبت هفدهم شوال سالروز مبارزه حضرت علی ع با عمربن عبدو و روز پهلوانی و زورخانه ای و به جهت اشاعه ی فرهنگ پهلوانی مراسم جشن و ورزش زورخانه ای با حضور مرشدان و ورزشکاران زورخانه های حمزه سیدالشهدا. مالک اشتر. قمر بنی هاشم و پهلوان اکبر خیامی در 21 تیرماه 96 در پارک شهر برگزار شد
   این مراسم مورد استقبال شهروندان قرار گرفت ومردم با این ورزش و فرهنگ پهلوانی آشنا شدند.
   اخبار مرتبط
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 679,077
تعداد بازدید امروز : 784
تعداد بازدید دیروز : 2,259
آخرین به روزرسانی : 1397/03/06
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.