جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بیانیه توافق سطح خدمات

   توافقنامه سطح خدمت
   1. مقدمه
   این اداره کل 46خدمت اصلی /زیرخدمت را به مخاطبین ارائه می دهد و لازم به ذکر است که فهرست کامل آن در منوی اصلی پورتال fars.msy.gov.ir با عنوان " میز خدمت الکترونیکی " قرار دارد.
   1. هدف
   هدف از توافقنامه سطح خدمت این است که به منظور ارائه با کیفیت خدمت ارائه شده توسط اداره کل ورزش و جوانان، کیفیت تحویل ارائه خدمت برای خدمت گیرندگان مورد توافق قرار گیرد.
   1. مسئولیت­
   قوانین و مقرراتی را که به این اداره کل اجازه می دهد خدمت را ارائه دهد در بخش قوانین و مقررات میز خدمت الکترونیکی خدمات موجود می باشد
   1. تعهدات متقابل خدمت­ گیرنده و دستگاه اجرایی
   • متقاضی دریافت خدمت مکلف است مدارک خود را تنها از طریق سامانه/ پست/ دفتر پیشخوان/ حضوری منطبق با توضیحات درج شده در شناسنامه خدمت مورد نظر به این دستگاه ارائه نماید.
   • موارد مربوط به زمان انجام خدمت، تعداد مرتبه مراجعه حضوری متقاضی، نحوه دسترسی و زمان­های دسترسی به خدمت و کلیه جزئیات خدمت بصورت کامل در فهرست خدمات ذکر شده است.
   1. هزینه ­ها و پرداخت­ ها
   توافقات مربوط به هزینه ­ها و پرداخت­ها منطبق با اطلاعات ثبت شده در میز خدمت الکترونیکی دریافت خواهد شد.
   1. دوره عملکرد
   • این توافقنامه سطح خدمت تا زمانی که لیست خدمات توسط اداره کل ارائه می شود اعتبار خواهد داشت.
   لازم به ذکر است:

   1- تارنمای اداره کل ورزش و جوانان امکان ثبت درخواستها و سوالات کاربران گرامی از طریق" تماس با ما" را دارد. در این قسمت شما میتوانید بصورت تمام وقت با حوزه های مختلف اداره کل و برای ارتباط با مدیرکل ، در 7 روز هفته و 24 ساعت روز،از اینجاتماس برقرار نمایید.

   2- به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

   3- تارنمای اداره کل ورزش و جوانان بصورت تمام وقت در دسترس کاربران گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به کاربران اطلاع رسانی خواهد گردید.

   .
فارس - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,133,599
تعداد بازدید امروز : 333
تعداد بازدید دیروز : 2,175
آخرین به روزرسانی : 1398/07/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.